koszty wysyłki w naukowazabawa.pl

Koszt przesyłki

W sklepie internetowym z zabawkami NaukowaZabawa.pl dbamy o najlepsze doświadczenia zakupowe - dlatego staramy się dać Wam najszybszą i najbezpieczniejszą wysyłkę oraz jej niskie koszty.

Koszt wysyłki kalkulowany jest w trakcie składania zamówienia i odzwierciedla realne koszty wysyłki zamówionych produktów. Cena wysyłki dodawana jest do ceny produktu.

Przedmioty zamówione w naszym sklepie wysyłane są niezwłocznie po otrzymaniu płatności. Zamówienie wysyłane jest po złożeniu zamówienia w przypadku płatności "za pobraniem".

Dostępne formy wysyłki:

Odbiór osobisty - zawsze darmowy, zamawiasz i odbierasz produkty kiedy chcesz.

Paczkomat - koszt wg wskazań InPost, czas wysyłki kalkulowany jest przez dostawcę (InPost), ale nie powinien przekroczyć 3 dni.

Kurier - koszt wg wskazań na etapie realizacji zamówienia, czas dostawy: 1-2 dni robocze.

koszty wysyłki

Płatności

Za zakupy w naszym sklepie możesz zapłacić przelewem online, zwykłym przelewem bądź przy odbiorze przesyłki. Bez względu na to jaką metodę wybierzesz, zapewniamy Cię, że będzie to metoda bezpieczna.

Metody płatności dostępne w naszym sklepie to:

Płatność przy odbiorze

Przelew zwykły na dane sklepu:

Alior Bank: 86 2490 0005 0000 4500 2524 5796

Marzena Grabinska

ul. Jarzębinowa 48,

55-120 Pęgów

Przelew online - płatność elektroniczna lub kartą. Płatności elektroniczne w naszym sklepie obsługuje operator Przelewy24.

Przelewy online

Zwroty:

Adres do zwrotu

NAUKOWAZABAWA.PL Marzena Grabinska

ul. Jarzębinowa 48

55-120 Pęgów

Dodatkowe informacje

1. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w terminie 14 dni od otrzymania zamówionego produktu, Konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn, z zastrzeżeniem, że nie podlegają zwrotowi świadczenia i produkty, od nabycia których, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, nie można odstąpić.

2. Oświadczenie o odstąpieniu od Umowy sprzedaży powinno zostać sporządzone na piśmie lub w formie elektronicznej, np. e-mailem i dostarczone przez Klienta do Sprzedawcy w terminie 14 dni od daty dostarczenie Towaru do Klienta. Klient może również własnoręcznie sporządzić oświadczenie o odstąpieniu od Umowy sprzedaży, w którym informuje o swojej decyzji sprzedającego.

3. Oświadczenie o odstąpieniu od Umowy sprzedaży sporządzone własnoręcznie powinno zawierać: Imię i nazwisko Klienta: Adres zamieszkania: Adres e-mail: Numer telefonu kontaktowego: Datę nabycia Towaru: Datę sporządzenia oświadczenia: Cenę zakupu Towaru: Numer konta bankowego, na który mają zostać zwrócone pieniądze: Podpis:

4. Po otrzymaniu Oświadczenia o odstąpieniu od Umowy sprzedaży, oczekuję na zwrot zakupionego Towaru w ciągu 14 dni od otrzymania oświadczenia, Klient zobowiązany jest do dokonania zwrotu Towaru na adres: Marzena Grabinska ul. Jarzębinowa 48, 55-120 Pęgów.

5. Klient dokonuje zwrotu zakupionego Towaru na własny koszt, wybierając dowolną formę dostawy Towaru na wskazany w ust. 4 adres.

6. Towar należy zwrócić w stanie nie zmienionym. Zwrot przedmiotu przez Konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

7, Klient będący Konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

8.W sprawach nie uregulowanych w niniejszych Informacjach od sprzedającego mają zastosowania przepisy obowiązującego prawa.


Dostawa:

Dostawa zakupionych produktów jest realizowana za pośrednictwem:

Inpost: kurier i paczkomaty

DPD: kurier

Odbiór osobisty: ul. Jarzębinowa 48, 55-120 Pęgów