System inteligentnego oświetlenia Smart Cube - lampka nocna

Nowy

Lampka nocna do pokoju dziecięcego.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

249,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania plastik

Więcej informacji

Nowość na rynku! Nie trzeba inwestować w skomplikowany system inteligentnego domu. Jego namiastkę można mieć kupując system Smart Cube.

W ofercie możecie Państwo zakupić zestaw podstawowy składający się z 3 niezależnych modułów oświetleniowych (jeden z nich pełni funkcję głównego tj. sterującego).


Moduły możemy połączyć załączonymi do zestawu dwoma elementami łączącymi. Całość uzupełnia podstawa, łącząca wszystkie elementy w nowoczesne, eleganckie źródło światła.

Jeśli za jakiś czas dojdziecie do wniosku, że warto rozbudować istniejący już system w celu uzyskania większej ilości światła, wówczas wystarczy dokupić kolejne moduły (będą wkrótce dostępne na kolejnych aukcjach).

Skoro system jest nowoczesny, to nie sposób by nie został wyposażony w bardzo przydatną i niemal powszechnie dostępną funkcję – sterowanie głosowe funkcjami takimi jak m.in.: zmiana koloru, ściemnianie, światło nocne i wiele innych.


Po zainstalowaniu aplikacji w smartfonie, uzyskujemy możliwość pełnej konfiguracji systemu, dokonywania w nim zmian oraz korzystanie z funkcji sterowania głosem.

Gdzie wykorzystacie ten nowoczesny produkt, zależy całkowicie od Was! Nie ma ograniczeń jego stosowania  przez kable i standardowe źródła zasilania. System działać może równie dobrze przy zasilaniu sieciowym bądź przy użyciu powerbanku lub innego nośnika energii (wystarczy wykorzystać dołączony do zestawu kabel USB).Lampka nocna, oświetlenie schodów, łazienka, czy przyczepa kempingowa- będzie z Tobą wszędzie tam, gdzie tego chcesz i potrzebujesz.

Mając do wyboru 16 milionów kombinacji kolorów, możemy znaleźć takie ustawienia, które będą wyjątkowe dla naszych wnętrz albo też będą odzwierciedlać nasz aktualny nastrój.

Kształt modułów jest dostępny jak na zdjęciach – geometryczna forma sześciokąta.

Wysokiej jakości wykonanie powoduje, że łączenie, modyfikacja systemu, nie stanowi najmniejszego problemu a produkt przez wiele lat będzie Ci towarzyszył.

Szerokość (Cm) 7,5  Długość (Cm) 8

Barwa Światła: RGBW MULTICOLOR&WHITE

Jeżeli szukają Państwo jeszcze więcej lamp dedykowanych do pokoju dziecinnego, zachęcamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą.

NaukowaZabawa.pl - zabawki i akcesoria dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

System inteligentnego oświetlenia Smart Cube - lampka nocna

System inteligentnego oświetlenia Smart Cube - lampka nocna

Lampka nocna do pokoju dziecięcego.

Napisz opinię

Produkty powiązane

16 Inne produkty w tej samej kategorii: