RÓWNOWAGA DRABIN

BALANSUJĄCE DRABINY WIEŻA

Indeks: 56877

74,00 zł
Brutto

Gra zręcznościowa dla całej rodziny.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Balansujące Drabiny to gra inna niż wszystkie. Dostarcza pozytywnych wrażeń i emocji, oraz całe mnóstwo uśmiechu dla wszystkich, którzy odważą się w nią zagrać. Z pozoru łatwa i prosta, ale taka wcale nie jest.
Gra polega na ułożeniu drabiniastej wieży, poprzez nakładanie jednej drabiny na drugą - z pozoru nic prostszego. Spróbuj sam! 
Grę zwycięża ta osoba, która ułoży i połączy ze sobą drabinki tak, że zbudowana wieża będzie najwyższa. Natomiast osoba, która przewróci wieżę podczas budowania, przegrywa....SUPER ZABAWA GWARANTOWANA! 


Balansujące Drabiny to edukacyjna gra. To w pełni drewniana układanka składająca się z podstawki i 20 kolorowych drabin: 4 zielonych, 4 niebieskich, 4 żółtych, 4 czerwonych i 4 pomarańczowych, każda o wysokości 18cm. To gra, która uczy dziecko logicznego myślenia, precyzji ruchów oraz rozwija wyobraźnię przestrzenną. Układanie drabin wpływa na rozwój motoryki oraz koordynacji. Balansujące Drabiny to pomysł na wspólną rodzinną zabawę, emocje i dobry humor. To pomysł na wyjątkowy prezent dla każdego dziecka, który oprócz samej zabawy, zadba o Jego prawidłowy rozwój.


Gra wyprodukowana została przez firmę GOKI. Goki to nieustanna dbałość o jakość wyprodukowanych przedmiotów. Wysokie walory edukacyjne, pedagogiczne i użytkowe powodują, że zabawki firmy Goki cieszą się dużą popularnością w przedszkolach, szkołach, poradniach i przychodniach rehabilitacyjnych.


Gra przeznaczona dla dzieci w wieku 4Y+.
Producent: GOKI.
Zabawka zapakowana w ładne, ozdobne kartonowe pudełko.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą, gdzie znajdziecie Państwo dużo edukacyjnych gier, zabawek, układankę oraz kreatywnych zestawów dla dzieci w różnym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Goki
56877
15 Przedmioty

Specyficzne kody

16 inne produkty w tej samej kategorii: