PUZZLE ALFABET

DREWNIANE PUZZLE CYFRY I KSZTAŁTY

Indeks: V50119

47,00 zł
Brutto

Układanka edukacyjna z cyframi.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Większość dzieci jest świadoma istnienia cyfr i figur na długo jeszcze zanim rozpoczną naukę w szkole. Dzięki takim edukacyjnym puzzlom dzieci zdobywają wiedzę poprzez zabawę. Proponowane przez nas puzzle to kolorowe, drewniane elementy z cyframi i figurami, które dziecko ma za zadanie ułożyć w odpowiednie miejsca na planszy. Dodatkową atrakcją tej układanki jest to, co ukryte jest pod drewnianymi elementami. Pod cyframi ukryto przedmioty w ilości odpowiadającej danej cyfrze np. osiem piłek, sześć rybek, cztery lody itp. Natomiast pod kształtami znajdują się przedmioty, które dany kształt przypominają w rzeczywistości, np. trapez to torebka, owal to kolorowe jajko. Dzięki takim skojarzeniom dziecku jest łatwiej nauczyć się kształtów i figur. Odpowiednia wielkość i łagodne kształty sprawiają, że dziecko swobodnie wyjmuje, przemieszcza i dopasowuje elementy.


Zabawa puzzlami to dla dzieci znakomity trening pamięci i cierpliwości, nauka rozpoznawania i różnicowania kształtów oraz logicznego myślenia. Podczas próby dopasowywania właściwego elementu do części obrazu maluch:
• rozwija umiejętność chwytania palcami i precyzję ruchów,
• ćwiczy naukę przez naśladowanie oraz określa miejsce położenia przedmiotu,
• uczy się koncentracji i spostrzegawczości.
Puzzle to zabawa, która rozwija w dziecku wiarę we własne możliwości. Poprzez układanie elementów dziecko uczy się kontrolować ruchy zgodnie z własną wolą, planować, szukać rozwiązań i powtarzać.

Postaw na puzzle-to rozwijająca zabawka dla każdego dziecka!

Puzzle przeznaczone dla dzieci w wieku 18M+.
Ilość elementów: 19.
Wymiary: 30 x 30cm
Producent: VIGA.

Z serii puzzli edukacyjnych dostępne są również w naszej ofercie Puzzle Alfabet, Pojazdy, Zwierzęta.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Viga
V50119
20 Przedmioty

Specyficzne kody

16 inne produkty w tej samej kategorii: