ARKA NOEGO SORTER NA KÓŁKACH

ARKA NOEGO DREWNIANY SORTER NA KÓŁKACH

Indeks: BJ300

69,13 zł
Brutto

Drewniana ciężarówka ze zwierzątkami.

Ilość
Oczekujemy na dostawę


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Ciężarówka - Arka Noego to wykonany z drewna sorter dla najmłodszych. Zabawka edukacyjna i bardzo kolorowa. Dziecko przez odpowiednie otwory umieszcza w samochodzie zwierzątka, samochód jest duży i pojemny, z pewnością wystarczy miejsca dla wszystkich. Sorter jest bardzo starannie wykonany, z dbałością o każdy szczegół. Wszystkie elementy tej zabawki są drewniane i odpowiedniej wielkości, więc są bezpieczne nawet dla najmniejszych dzieci. Ta ciężarówka - Arka Noego to sorter kształtów i kolorów oraz zabawka do ciągnięcia, posiada kółka oraz sznureczek o długości około 55cm. W skład zestawu wchodzi:

  • drewniany autobus do ciągnięcia na sznurku
  • 10 kolorowych zwierzątek (w tym tygrys, słoń, żyrafa, krówka, świnka, hipopotam, pies, zebra, wielbłąd)


Nasz sorter na kółkach rozwija umiejętności motoryczne dziecka oraz wspomaga rozwój ruchowy poprzez poprawę zręczności ruchowej i koordynacji. Dodatkowe zalety tej edukacyjnej zabawki to:
- doskonalenie sprawności manualnych dziecka, co korzystnie wpływa na nabywanie umiejętności życiowych tj. prawidłowe trzymanie sztućców, ubieranie się, wiązanie butów,
- rozwijanie myślenia przyczynowo-skutkowego, maluch podczas zabawy próbuje dopasować odpowiedni klocek do otworu w sorterze,
- metodą prób i błędów dziecko doskonali logiczne myślenie,
- dziecko podczas zabawy rozwija wyobraźnię, opowiada różne, ciekawe historie, poszerza słownictwo. 


Arka Noego to zabawka edukacyjna, drewniana i bardzo kolorowa. Dzięki połączeniu funkcji sortera i zabawki do ciągnięcia jest bardzo interesującą propozycją do zabawy dla dziecka a staranne wykonanie gwarantuje bezpieczeństwo. Sorter zapakowany w kolorowe, kartonowe pudełko.

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 18M+.
Wymiary produktu: długość 27 cm, szerokość całkowita zabawki z kołami: 13cm, wysokość 13 cm.
Producent: BIGJIGS.
Ciężarówka - Arka Noego to pomysł na nietuzinkowy prezent dla dziecka.


Jeszcze więcej edukacyjnych i kreatywnych zabawek znajdziecie Państwo w naszej pozostałej ofercie. Serdecznie zapraszamy.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Bigjigs
BJ300

Specyficzne kody

16 inne produkty w tej samej kategorii: