sorter figury

DREWNIANE KLOCKI SORTER

Indeks: L10261

55,00 zł
Brutto

Figury do zabawy dla Maluszka.

Ilość
Oczekujemy na dostawę


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Drewniany Sorter Kształtów to edukacyjna zabawka już dla Roczniaczków! Proponowany przez nas sorter jest inny od wszystkich - nie ma w nim ścianek, a górna i dolna podstawa złączone są kolorowymi palikami. Na podstawach sortera wycięte zostały kształty i dziecko musi najpierw odnaleźć odpowiednią stronę a następnie wrzucić klocek. Dla urozmaicenia górna ścianka sortera jest pochylona. Po wrzuceniu wszystkich klocków, aby je wyciągnąć, należy przesunąć jeden z palików - jest on ruchomy.

Sorter Kształtów rozwija umiejętności motoryczne dziecka oraz wspomaga rozwój ruchowy poprzez ćwiczenie zręczności i koordynacji. Dodatkowe zalety tej edukacyjnej zabawki to:

  • doskonalenie sprawności manualnych dziecka, co korzystnie wpływa na nabywanie umiejętności życiowych tj. prawidłowe trzymanie sztućców, ubieranie się, wiązanie butów,
  • rozwijanie myślenia przyczynowo-skutkowego, maluch podczas zabawy próbuje dopasować odpowiedni klocek do otworu w sorterze,
  • metodą prób i błędów dziecko doskonali logiczne myślenie.

Nasz Sorter Kształtów to kolorowa i bezpieczna zabawka dla maluszków. Wszystkie elementy mają odpowiednią wielkość i łagodne kształty dzięki czemu jest idealna nawet dla najmłodszych pociech. Układanka jest bardzo starannie wykonana, widać dbałość o każdy szczegół, wszystkie klocki są kolorowe i bezpieczne.

Zabawka składa się z:

  • sortera z otworami na górnej i dolnej podstawie,
  • 6 kolorowych klocków w różnych kształtach: gwiazdki, okręgu, trójkąta, kwadratu, kwiatka i półksiężyca.

Znana wszystkim zabawka - ale w nowej i ciekawej formie.

  • Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 12M+.
  • Wymiary sortera: 15 x 14.5cm.
  • Producent: LELIN.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą zabawek edukacyjnych i kreatywnych oraz puzzlami i kostkami manualnymi dla dzieci w każdym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Lelin
L10261

Specyficzne kody

16 inne produkty w tej samej kategorii: