układanka kształty

PIRAMIDKI DREWNIANA UKŁADANKA MANUALNA

Indeks: 10567

107,00 zł
Brutto

Sortuj i dopasuj.

Ilość
Oczekujemy na dostawę


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Drewniane Kolorowe Piramidy to edukacyjna układanka, którą pokocha każde dziecko. Intensywne kolory oraz wygodne w trzymaniu klocki zachęcą każdego malucha do zabawy. Zestaw zawiera 3 piramidki, które umieszczone są na drewnianej podstawie. Dziecko rozkłada piramidki, po czym umieszcza drewniane elementy na patykach według wybranego przez siebie kryterium. Jeżeli ma powstać wieża, dziecko musi nałożyć prawidłowy kształt na odpowiednie miejsce oraz w poprawnej kolejności. Każda wieża zbudowana jest z innych figur geometrycznych, jest kolorowa i dzięki temu jest atrakcyjna dla dziecka.

Kolorowe Piramidy to zabawka, która wpływa na poprawę zdolności manualnych dziecka oraz wykonywanie precyzyjnych ruchów a także:
• doskonali zmysły dotyku i wzroku,
• uczy rozpoznawania wielkości przedmiotów i kolorów,
• rozwija dziecięcą wyobraźnię techniczną.


Zabawka została bardzo ładnie i starannie wykonana, dopracowana w najmniejszym szczególe. Kartonowe, kolorowe pudełko, drewniana, edukacyjna zabawka w środku - to zestaw na wyjątkowy prezent dla każdego dziecka. Odpowiednia wielkość i łagodne kształty sprawiają, że zabawka jest idealna nawet dla najmłodszych pociech.

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 2Y+.
Wymiary: 28,00 x 20 x 9,00cm.
Producent: MELISSA & DOUG.

Baw się z dzieckiem. Naucz je kreatywności i logiki w najprzyjemniejszy sposób, dzięki naszym zabawkom.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

10567

Specyficzne kody

16 inne produkty w tej samej kategorii: