TEATRZYK KUKIEŁKOWY

TEATRZYK KUKIEŁKOWY

Indeks: BJ339

120,00 zł
Brutto

Edukacyjna zabawa dla każdego dziecka.

Ilość
Oczekujemy na dostawę


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Teatrzyk to forma zabawy dla dzieci rozwijająca ich wyobraźnię i kreatywność. Podczas takiej zabawy dziecko odgrywa różne role, może być kim tylko zapragnie, spełniając swoje skryte marzenia. Dziewczynka może być tancerką, kosmitką, gimnastyczką lub nauczycielką. Chłopiec może być bramkarzem, koszykarzem, cyrkowcem....Zabawa w teatr stwarza nieskończone możliwości dla dzieci. Pobudza ich wyobraźnię i stwarza niczym nieograniczone możliwości.

Nasz Teatr jest składany, posiada czerwoną, rozsuwaną kurtynę, którą podczas przedstawienia zaczepia się na bocznych uchwytach. Jest wykonany bardzo dokładnie, z dbałością o każdy szczegół i z wysokiej jakości drewna. Na dole, przy podstawie znajduje się wolne miejsce, na którym można napisać kredą np. nazwę spektaklu lub imiona aktorów. 

Nasz Teatr to propozycja zabawy dla dzieci, dla ich przyjaciół oraz znajomych. To również pomysł na wspólne spędzanie czasu z dzieckiem i wspólną zabawę, która rozwinie wyobraźnię, pomoże budować wiarę we własne siły oraz pozwoli na pokonywanie lęków i tremy.

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+.
Wymiary po złożeniu: 65 x 65 x 23 cm.
Producent: BIGJIGS.
!UWAGA! Komplet nie zawiera kukiełek!


Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą zabawek edukacyjnych i kreatywnych dla dzieci w każdym wieku. 

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci!

Bigjigs
BJ339

Specyficzne kody