REMIZA STRAŻACKA

DREWNIANA REMIZA STRAŻACKA

Indeks: 84083

240,00 zł
Brutto

Wyjątkowy zestaw dla każdego strażaka!

Ilość
Oczekujemy na dostawę


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Marzenie każdego chłopca, aby choć przez chwilę być strażakiem może się spełnić :) Proponujemy Państwu wyjątkowy zestaw do niesienia pomocy innym. Duża, drewniana remiza strażacka, będzie służyć młodym strażakom w każdej akcji. Dodatkowe elementy wyposażenia uczynią zabawę jeszcze realniejszą. Drzwi garażowe nigdy się nie zatną a rura pozwoli strażakowi na szybki ślizg do samochodu. Dzięki naszej Remizie Strażackiej oraz dziecięcej wyobraźni nasi milusińscy mają okazję stać się niczym Strażak Sam, który zawsze i wszędzie każdemu pomoże. Zestaw pozwala na tworzenie wielu scenariuszy zabaw ze strażakami w roli głównej. 

Ten fantastyczny zestaw przyczynia się do rozwoju dziecięcej wyobraźni i ich kreatywności. Wspomaga rozwój motoryki oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Remiza jest trwała i bezpieczna, dopracowana w najmniejszym szczególe a każdy detal został dokładnie zaplanowany i wykonany. Kontakt z drewnianymi zabawkami daje dużo radości i rozwija poczucie estetyki u dziecka.

Zestaw zawiera:

  • dużą remizę strażacką
  • wóz strażacki z rozkładaną, podnoszoną drabiną
  • bieżnię
  • helikopter
  • łóżko, kanapę i lampę
  • dwie figurki strażaków.

Ten zestaw to pomysł na wyjątkowy prezent, zapewniający długą zabawę.

Zabawka zalecana dla dzieci w wieku 3Y+.
Wymiary produktu: 45 x 31 x 38 cm.
Producent: BINO.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi propozycjami edukacyjnych i kreatywnych zabawek dla dzieci w każdym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Bino
84083

Specyficzne kody