układanka TĘCZA

DREWNIANA PIRAMIDA EDUKACYJNA TĘCZA

Indeks: 110585

67,00 zł
Brutto

Układanka dla dzieci.

Ilość
Oczekujemy na dostawę


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Przedstawiamy Państwu 5 drewnianych, kolorowych, tęczowych klocków. Ta w prostej formie zabawka, kryje w sobie znacznie więcej możliwości niż się wydaje. Dziecko może ułożyć z tych klocków tęczę, odkrywając w jakiej kolejności układają się kolory. Łuki można wykorzystać do budowy mostu lub tunelu. Półkola rozstawione osobno sprawdzą się jako bramki do których, lub przez które można turlać piłeczki, to również pomysł na ustawianie kołysek lub garażu dla autek. Drewniane łuki można próbować ustawiać jedne na drugich lub wykorzystywać je do budowy wraz z innymi klockami. To co powstanie z tych uniwersalnych klocków zależy tylko od kreatywności dziecka.

Klocki można układać na wiele sposobów, zapewniając dziecku dużo zabawy i satysfakcji, jednocześnie rozwijając jego wyobraźnię, logiczne myślenie i koordynację wzrokowo-ruchową. Dzięki tej zabawce, można również uczyć dziecko rozróżniania kolorów i wielkości.

  • Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 12M+.
  • Szerokość łuku od 6 do 16cm.
  • Producent: SMALL FOOT.

Jeszcze więcej magnetycznych układanek, edukacyjnych zabawek i gier dla dzieci w każdym wieku znajdziecie Państwo w naszej pozostałej ofercie.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Sfd
110585

Specyficzne kody