GUZIKOWY TRENING MOZAIKA WPINANIE

Indeks: 14313

140,00 zł
Brutto

Nauka kolorów dla dzieci.

Ilość
Oczekujemy na dostawę


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Edukacyjna mozaika z klockami w różnych kolorach to nauka i zabawa w kolory dla dzieci. Już dwulatek może się świetnie bawić a przy tym rozwijać swoje zdolności manualne, wyobraźnię przestrzenną, koordynację oraz logiczne myślenie. Ta układanka to doskonała pomoc przy nauce kolorów.
Zabawę zaczynamy od wyboru planszy, którą dziecko chce ułożyć, i umieszczeniu jej na drewnianej podstawie. Następnie dziecko musi dopasować do otworów odpowiednie kolorystycznie elementy. Dzięki temu w prosty sposób będzie mogło poznać podstawowe barwy i nauczyć się je rozróżniać.

Dziecko poprzez układanie odpowiednich elementów na podstawie, ćwiczy dokładność ruchów, uczy się skupienia i cierpliwości oraz spostrzegawczości. Maluch z pomocą osoby dorosłej ma szansę nauczyć się kolorów, może poszerzać słownictwo poprzez opowiadanie o obrazkach, które ułożył. To także doskonałe ćwiczenie dla małych paluszków oraz wsparcie dla rozwijającej się motoryki. Taka forma aktywności świetnie uczy logicznego myślenia.

Zestaw zawiera:

  • drewnianą podstawę z dziurkami, która została skonstruowana tak, aby obrazek nie przesuwał się i stabilnie pozostał na swoim miejscu, dzięki czemu układanie będzie dla dziecka komfortowe i wygodne.
  • 10 plansz z kolorowymi ilustracjami zwierząt, np: rybką, gąsienicą, żabką,
  • 64 kolorowe elementy.

Nasza układanka to kolorowa i bezpieczna zabawka dla maluszków, została bardzo starannie wykonana, klocki są kolorowe i bezpieczne.

  • Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 2Y+.
  • Wymiary: 39,5 x 28,5 x 6cm.
  • Producent: Melissa & Doug.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą zabawek edukacyjnych i kreatywnych dla dzieci w różnym wieku. 
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci!

14313

Specyficzne kody