Zabawki edukacyjne dla dziecka 18-miesięcznego

Sortuj wg

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 47,00 zł - 305,00 zł

Dostępność

Dostępność

Promocje zabawki NaukowaZabawa

Zabawki edukacyjne dla dziecka 18-miesięcznego

18 miesięcy już minęło, okres niemowlęcy dziecko ma już za sobą. Brzdąc w tym czasie zaczyna być coraz pewniejszy siebie, zasób jego słownictwa szybko się powiększa i coraz więcej rozumie. W tym okresie kształtuje się również indywidualna osobowość dziecka, które wie już, co lubi, a czego nie.

Dobór odpowiednich zabawek wspomagających rozwój dziecka w tym okresie jest bardzo ważny. Dostępne w naszym sklepie zabawki edukacyjne dla dziecka 18-miesięcznego zostały zaprojektowane aby bawić dziecko, zachęcać je do aktywności fizycznej oraz zaspokajać jego ciekawość poznawania otaczającego świata. W naszej ofercie znajdziecie Państwo fantastycznie kolorowe zestawy klocków drewnianych, które pobudzają fantazję oraz kreatywność dzieci a także rozwijające zdolności manualne układanki oraz sortery.

Zabawki do ciągnięcia na sznurku oraz do pchania na kijku to świetna zachęta do wyjścia z domu. Kręcące się elementy, ruchome części i wesołe dźwięki przy zabawie to przedsmak niezapomnianych spacerów. Mule, przeplatanki, drewniane klocki z magnesami w środku to również nasze propozycje wśród zabawek edukacyjnych dla dziecka 18-miesięcznego.  

Wszystkie dostępne u nas zabawki są bezpieczne, ekologiczne i trwałe. Zapraszamy!
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjatkowych dzieci.

Zabawki edukacyjne dla dziecka 18-miesięcznego

Jest 33 produktów.

Wyświetlone 1-21 spośród 33 wyników.

Aktywne filtry