naklejki z cyframi

NAKLEJKI DO KĄPIELI CYFRY

Indeks: BAB010

59,00 zł
Brutto

Edukacyjna mokra zabawa.

Ilość
Oczekujemy na dostawę


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Zestaw kąpielowych naklejek do zabawy w wannie to propozycja na urozmaicenie codziennych czynności dziecka. To 19 elementów do przyklejania na ścianę wanny, do płytek, szkła lub ciała. Wystarczy naklejki zmoczyć w wodzie i przykleić, odkleić i znowu przykleić. Krajobraz w łazience zmieni się za każdym razem i dziecko będzie przy tym świetnie się bawiło. Elementy do naklejania wykonane są ze specjalnej pianki, bezpiecznej dla ciała dziecka. Naklejki utrzymują się na wodzie, nie toną, więc można również bawić się nimi na powierzchni wody.


W tym zestawie proponujemy balony z cyferkami i zwierzątkami, które pomogą w poznawaniu cyferek, nauce liczenia. Na każdym balonie jest nadrukowana cyfra, pod spodem - na koszu balonu - znajduje się odpowiadająca cyferce ilość znaków. Każdy balon w podróż zabiera inne zwierzątko. Dzięki takiemu połączeniu, dziecko może poznawać cyfry w ciekawy sposób, układać historie o zwierzętach i wraz z nimi przeżywać przygody podczas kąpieli.

Zestaw zawiera naklejki i siatkę. Siatka wyposażona została w uchwyt na górze i dwie przyssawki. Siatka sprawia, że po zakończonej zabawie łatwo utrzymać zabawki w porządku. Wystarczy schować elementy do siatki i przyczepić do płytek, aby wyschły. Zabawka jest lekka i nie zajmuje duża miejsca, z łatwością można ją ze sobą zabrać np. do babci.

  • Zalecany wiek: 3Y+.
  • Wymiary opakowania: 25 x 23 x 6cm.
  • Producent: Burney & Buddy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą zabawek edukacyjnych, układanek, puzzli i kostek dla dzieci w każdym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.
                         

BAB010

Specyficzne kody