Puzzle

Puzzle drewniane, puzzle piankowe, papierowe i przestrzenne – jakie by nie były, zawsze dostarczają dzieciom wiele radości i frajdy. Stworzenie jednego całego obrazka, modelu, kostki czy bryły z mniejszych elementów jest powodem do dumy i zadowolenia. I słusznie, to nie lada wyzwanie dla umysłu i rąk. Puzzle uczą dziecko, że watro próbować i eks...

Puzzle drewniane, puzzle piankowe, papierowe i przestrzenne – jakie by nie były, zawsze dostarczają dzieciom wiele radości i frajdy. Stworzenie jednego całego obrazka, modelu, kostki czy bryły z mniejszych elementów jest powodem do dumy i zadowolenia. I słusznie, to nie lada wyzwanie dla umysłu i rąk. Puzzle uczą dziecko, że watro próbować i eksperymentować. Rozwijają zręczność manualną, kreatywność i wyobraźnię przestrzenną. NaukowaZabawa.pl posiada w swojej ofercie przeróżne puzzle, układanki i kostki dla dzieci w różnym wieku i o zróżnicowanych stopniach trudności. Wykonane z drewna, papieru, pianki, każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy!
NaukowaZabawa.pl – zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Więcej

Puzzle  

Podkategorie

  • Puzzle mechaniczne drewniane

    Mechaniczne puzzle drewniane to świetna zabawa dla starszaków i godziny kreatywnej zabawy dzięki poruszającym się elementom.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 116 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 116 elementów