Rozwój ruchowy

Sortuj wg

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 87,00 zł - 305,00 zł

Dostępność

Dostępność

Promocje zabawki NaukowaZabawa

Rozwój ruchowy

Dziecko już od samego początku rozwija się ruchowo. Rusza rączkami, nóżkami, głową, łapie i chwyta, wkłada palce do buzi, ssie, ziewa, przemieszcza się czy raczkuje. Kiedy się rodzi, pomimo tego, że jest kruche to zostało przez naturę wyposażone we wszystko czego potrzebuje, aby rozwijać się prawidłowo. I jeśli tylko będziemy je wspierać w tych wysiłkach, będziemy stwarzać okoliczności do ćwiczeń i nie będziemy jemu przeszkadzać to samo będzie pracowało nad swoim rozwojem, pozna swoje ciało i swoje możliwości, zrozumie i rozpracuje ruch swojego ciała. 

Jeśli Maluszek pozna swoje ciało i jego możliwości będzie radosnym i pewnym siebie dzieckiem. Nauka ruchu to długi proces,. Musi być ona odczuwalna i ćwiczona, powtarzalna i w końcu zautomatyzowana. Dlatego dajmy dzieciom swobodną możliwość trenowania różnych czynności, zaczynając od tych podstawowych i przechodząc do tych trudniejszych. Poznawanie, utrwalanie i rozwijanie kolejnych umiejętności na pewno będzie bardzo interesujące i ciekawe dzięki zabawkom edukacyjnym z naszego sklepu NaukowaZabawa.pl.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabawki, które we właściwy sposób wspomogą naukę chwytanie, ciągnięcia i pchania przedmiotów, układanie i składania, skręcania i rozkręcania. Z naszymi zabawkami dzieci opanują dopasowywanie do siebie elementów, zwiększą poczucie kontroli i pewności siebie, usprawnią precyzję manualną oraz wpłynął na rozwój zręczności i jakości ruchów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza bogatą ofertą zabawek wpływających na rozwój dziecka. Zapraszamy!

Rozwój ruchowy

Jest 15 produktów.

Wyświetlone 1-15 spośród 15 wyników.

Aktywne filtry