DOMINO

DOMINO DREWNIANE KLOCKI

Indeks:

173,00 zł
Brutto

Drewniany kulodrom - aż 116 części!

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Domino to świetna zabawa i rozrywka nie tylko dla najmłodszych. To znakomity sposób na wspólne spędzenie czasu z dzieckiem i zapewnienie dobrego humoru wszystkim bawiącym się. Zabawa polega na układaniu drewnianych klocków jeden za drugim w niewielkich odległościach (najlepiej na płaskiej powierzchni), tworząc przeróżne wzory. Popchnięty przez nas dowolny klocek, uderzając w sąsiedni, przewraca się i wywołuje upadek kolejnego, a ten kolejny klocek przewraca kolejny klocek....i tak do końca utworzonej budowli.
Emocji, śmiechu i dobrej zabawy jest przy tym co niemiara.

Nasze Kolorowe Domino Farma to zestaw aż 116 elementów, z których można stworzyć ciekawe konstrukcje. Domino to zestaw klocków, którego układanie bardzo rozwija dziecięcą wyobraźnię przestrzenną, kształtuje i doskonali sprawność i koordynację ruchową oraz kształtuje poczucie równowagi. 

Domino to drewniana i edukacyjna zabawka. To pomysł na wyjątkowy prezent dla każdego dziecka, który oprócz samej wspaniałej zabawy, zadba o Jego prawidłowy rozwój. Domino pozwala zaspokoić dziecięcą potrzebę badania, ciekawości i odkrywania.

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+.
Ilość elementów: 116.
Wymiary pudełka: 20 x 20 x 18cm. 
Producent: VIGA.

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

8 Przedmioty

Specyficzne kody