jednorożec na patyku

JEDNOROŻEC DREWNIANA ZABAWKA DO PCHANIA

Indeks: 111042

62,00 zł
Brutto

Drewniany pchacz na kijku.

Ilość
Oczekujemy na dostawę


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Najważniejszą aktywnością dziecka, która dostarcza jemu przyjemności i stanowi jednocześnie motor jego rozwoju jest zabawa. Jeśli zabawa, to wraz z drewnianym pchaczem, który jest nieodzownym atrybutem każdego brzdąca. Patyk, ruszające się kolorowe elementy to zapowiedź radosnych spacerów. Pchacz to zabawka, która zachęci dziecko do aktywności fizycznej, wspomaga jego rozwój ruchowy, koordynację oraz motorykę. Uczy przestrzennej orientacji, zapoznaje dziecko z ruchem i prędkością. To zabawka, którą można postukać i potrząsnąć, odwrócić i przewrócić. Jest wykonana z drewna, z trwałego i dobrej jakości materiału więc będzie długo służyła zabawie. Kolorowe elementy przyciągają uwagę dziecka i zachęcają je do odkrywania otaczającego świata.


Pchacz Jednorożec może być wykorzystany zarówno przez dzieci które dopiero zaczynają swoją przygodę z chodzeniem jak i przez te, które tę trudną sztukę już opanowały. Zabawka jest wyposażona w kij z wygodnym uchwytem a kółka posiadają gumową otoczkę dzięki czemu może być użytkowana zarówno w domu jak i na spacerze. Podczas pchania Jednorożec porusza skrzydłami. Ozdobiony jest  on filcową grzywą i ogonem.
Pchacz na kijku z Jednorożcem sprawi, że Wasze spacery będą niezapomniane!

Zabawka zalecana dla dzieci w wieku 18M+.
Wymiary:
długość całkowita zabawki: 57cm, długość kijka: 49cm, jednorożec: ok. 14 x 15cm.
Producent: SMALL FOOT.
Zabawka spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa i posiada odpowiednie oznaczenia i certyfikaty. Jest solidnie wykonana i w pełni bezpieczna.


Szukasz jeszcze więcej edukacyjnych zabawek, zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Sfd
111042

Specyficzne kody