Dla najstarszych

Zabawki edukacyjne dla dzieci w wieku powyżej 6 lat.
Starszaki to też dzieci. Tak samo jak maluszki, oni również uwielbiają spędzać czas na zabawie. Z racji wieku i posiadanych umiejętności wymagają zabawek, które na dłużej ich zainteresują, zainspirują oraz zapewnią dużą frajdę. NaukowaZabawa.pl w swoim asortymencie posiada spcjalnie dla tej gru...
Zabawki edukacyjne dla dzieci w wieku powyżej 6 lat.
Starszaki to też dzieci. Tak samo jak maluszki, oni również uwielbiają spędzać czas na zabawie. Z racji wieku i posiadanych umiejętności wymagają zabawek, które na dłużej ich zainteresują, zainspirują oraz zapewnią dużą frajdę. NaukowaZabawa.pl w swoim asortymencie posiada spcjalnie dla tej grupy dzieci edukacyjne gry, układanki, zestawy konstrukcyjne i plastyczne, dzięki którym dzieci będą rozwijać swoją wyobraźnię, kreatywność, zdolności manualne i logiczne myślenie. Wszystkie produkty są bezpieczne i trwałe, kolorowe i oryginalne. Zapraszamy! NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.
Więcej

Dla najstarszych 

Podkategorie

 • Zabawki edukacyjne dla 6 latka

  Dzieci w tym wieku są artystami. Bardzo lubią własnoręcznie tworzyć swoje dzieła sztuki, wybierać materiały, kolory i formy z których ta praca powstanie. Ich twórczość jest bardzo spontaniczna, oryginalna, w ten sposób dzieci odzwierciedlają swoje wizje i odczucia.

  Wśród zabawek edukacyjnych dla 6 latka w sklepie NaukowaZabawa.pl znajdziecie Państwo właśnie te, które przy pomocy wody, farb i papieru pozwalają jeszcze bardziej rozwinąć wyobraźnię i kreatywność. Dziecko może za każdym razem wypróbować nowe pomysły, w takiej sytuacji nie ma miejsca na błędy i niepowodzenia, jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Dziecko jest animatorem swoich zabawek i zabaw i to jest jeden ze sposobów, dzięki którym nabywa pewności siebie.

  Nasza oferta zabawek edukacyjnych dla 6 latka to również gry i układanki logiczne, którymi można się bawić samodzielnie lub całą rodziną, można czerpać radość z zabawy nimi zarówno w domu jak i w podróży. To świetna alternatywa dla całej masy elektroniki.

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
  NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

 • Zabawki edukacyjne dla 7 latka

  Siedmiolatki bezpowrotnie opuszczają świat przedszkoli i wkraczają w dorosłe życie. Zaczynają się nauka i obowiązki. Dziecko ma już swój piórnik, zeszyty i podręczniki. Powinno być już bardziej samodzielne i zdyscyplinowane, ale dalej pozostaje dzieckiem. I tak jak każdemu, jemu również, należy się odpoczynek i czas spędzony na zabawie. Nadal potrzebuje mądrych i rozwijających zabawek.

  Sklep internetowy NaukowaZabawa.pl w swojej ofercie posiada zabawki edukacyjne dla 7 latka. Dopasowane do wieku gry, układanki, puzzle i klocki z pewnością zainteresują dzieci w tym wieku. Nasze zabawki edukacyjne dla 7 latka to świetna alternatywa dla gier na telefonach komórkowych, tabletach czy komputerach. To również okazja do spędzenia czasu z dzieckiem. Granie i rozwiązywanie łamigłówek to doskonała sposobność na rozmowę z dzieckiem, wspólne wygłupy i żarty oraz dobry humor całej rodziny. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
  NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

 • Zabawki edukacyjne dla 8 latka

  Ośmiolatek to dziecko, które z reguły ma pierwsze lata nauki szkolnej za sobą. Dziecko przeżyło już proces wstępnej adaptacji społecznej w przedszkolu i pójście do szkoły nie jest już dla niego takim dużym wyzwaniem. Niewątpliwie jednak nauka w szkole narzuca wiele nowych obowiązków i ma istotny wpływ na rozwój dziecka. Kilkugodzinne siedzenie w ławce, ograniczony ruch, nowe obowiązki, to wszystko razem powoduje u dziecka przemęczenie i często rozdrażnienie. To dalej jest dziecko i tak jak każdemu innemu brzdącowi, jemu również należy się odpoczynek i zabawa. Po to aby się zregenerować, na chwile zapomnieć o obowiązkach, pośmiać się i miło spędzić czas.

  Sklep NaukowaZabawa.pl ma w swoim asortymencie gry i układanki dla ośmiolatków. Zabawki dzięki którym dziecko poczuje na nowo radość z zabawy. Kolorowe, drewniane, logiczne, plastyczne i zręcznościowe zabawki edukacyjne dla 8 latka możecie Państwo znaleźć na naszej stronie. To świetny sposób na relaks, odstresowanie się i spędzenie czasu wspólnie. W proponowane przez nas gry dla 8 latka mogą z powodzeniem grać dzieci starsze i osoby dorosłe. Gry logiczne, układanki i kostki manualne to pomysł na wyjątkowo udaną zabawę z rodziną i znajomymi. Zapraszamy!
  NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci. 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 78 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 78 elementów