Dla starszych

Zabawki edukacyjne dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat.
W naszym sklepie NaukowaZabawa.pl dla dzieci w tej grupie wiekowej znajdziecie Państwo wyselekcjonowane zabawki, ktore przyciągną uwagę na długo, zaintersują, dostarczą wielu radości i w przyjazny sposób pozwolą rozwijać różne umiejętności. Proponujemy dla maluszków i starszaków kolorowe przepl...
Zabawki edukacyjne dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat.
W naszym sklepie NaukowaZabawa.pl dla dzieci w tej grupie wiekowej znajdziecie Państwo wyselekcjonowane zabawki, ktore przyciągną uwagę na długo, zaintersują, dostarczą wielu radości i w przyjazny sposób pozwolą rozwijać różne umiejętności. Proponujemy dla maluszków i starszaków kolorowe przeplatanki, wyszywanki, naklejanki, zestawy do malowania piaskiem i farbami, puzzle przestrzenne i konstrukcyjne i wiele innych. Wszystkie zabawki są trwałe i bezpieczne, wykonane z dbałością o każdy szczegół i tylko z bezpiecznych materiałów, posiadają wszystkie certyfikaty i atesty. Serdecznie zaraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.
Więcej

Dla starszych 

Podkategorie

 • Zabawki edukacyjne dla 3 latka

  Trzyletnie dziecko to maluch, któremu się wydaje, że jest już w pełni samodzielny, stąd zabawki edukacyjne dla 3 latka bardzo często nie wymagają pomocy ze strony rodziców. Dziecko w tym wieku chodzi, biega, skacze i tańczy oraz lubi robić wszystko po swojemu. Bardzo chętnie się bawi, bo to jest dla niego sposób na poznawanie i doświadczanie świata oraz jego stopniowe rozumienie. Dzięki zabawkom edukacyjnym dla 3 latka ze sklepu NaukowaZabawa.pl zapewnią Państwo swojemu 3 latkowi radosną, kreatywną oraz bezpieczną zabawę.  W naszym asortymencie znajdziecie Państwo zabawki edukacyjne dla 3 latka, które pozwalają ćwiczyć naukę na przykładzie i poprzez naśladownictwo, nasze zabawki uczą wrażliwości dotykowej, rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową podczas wykonywania precyzyjnych ruchów, uczą kreatywnego budowania oraz wytrwałości w dążeniu do celu. Nasze zabawki edukacyjne sprawią, że dziecko nie będzie się bało wchodzić w świat, który dotychczas był dla niego zagadką. Nasze zabawki kreatywne dla 3 latka w prosty i ciekawy sposób uczą dzieci przeplatania i wiązania, zestawy do malowania piaskiem, farbami oraz wyszywania rozwijają wyobraźnię i kreatywność, edukacyjne puzzle stanowią doskonały wstęp do nauki czytania i pisania. Polecane zabawki edukacyjne są najlepszą inwestycją w początkowe etapy rozwoju każdego dziecka.  Wszystkie zabawki kreatywne dla 3 latka i dzieci w innym przedziale wiekowym pochodzące ze sklepu NaukowaZabawa.pl to produkty najwyższej jakości, posiadają niezbędne certyfikaty i spełniają normy europejskie. Zapraszamy! NaukowaZabawa.pl – zabawki dla wyjątkowych dzieci.

 • Zabawki edukacyjne dla 4 latka

  Zabawki edukacyjne dla 4 latka są już bardziej skomplikowane, bo czterolatki to szkraby pełne energii, ciekawskie i kreatywne. To dzieciaczki, które pewnie już się wspinają, skaczą i biegają, lubią słuchać, ale i opowiadać historie oraz chętnie rywalizują z rówieśnikami i dorosłymi. Ich zdolności manualne są dobrze rozwinięte, co pozwala na naukę coraz to trudniejszych umiejętności potrzebnych w latach późniejszych. Sklep NaukowaZabawa.pl w swojej ofercie ma specjalnie wybrane zabawki edukacyjne dla 4 latka, dzięki którym oprócz świetnej zabawy dziecko również rozwinie swoje zainteresowania. Nasze zabawki pomogą w nauce wiązania, sznurowania i przewlekania, pokażą, jak wiele radości daje używanie pędzelka i farbek. Różnego rodzaju materiały, nici i naklejki pozwolą stworzyć coś jedynego w swoim rodzaju a proponowane przez nas gry, układanki i puzzle to zagadki, które dzieci w tym wieku uwielbiają rozwiązywać. Zabawki edukacyjne dla 4 latka są w stanie w doskonały sposób łączyć naukę z zabawą i zapewnić rozwijającą rozrywkę Państwa pociechom na długi czas.  Oferowane przez nasz sklep zabawki edukacyjne dla 4 latka dają również możliwość wspólnej zabawy wraz z dzieckiem. Bycie razem, poświęcenie uwagi i aktywna zabawa na pewno uszczęśliwią każde dziecko. Zabawki kreatywne charakteryzują się ciekawym designem, doskonałą jakością oraz wielką funkcjonalnością. Zostały stworzone z dobrych gatunkowo i bezpiecznych dla dzieci tworzyw. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. NaukowaZabawa.pl – zabawki dla wyjątkowych dzieci.

 • Zabawki edukacyjne dla 5 latka

  Pragniemy zaprezentować Państwu zabawki kreatywne dla 5 latka, które z pewnością spełnią oczekiwania wszystkich dzieci w tym wieku, które pragną się rozwijać. Zabawki edukacyjne dla 5 latka dostępne w naszym sklepie internetowym to produkty najwyższej jakości, które oprócz niezwykłej funkcjonalności cechują się również niebanalnym wyglądem oraz bardzo starannym i solidnym wykonaniem. Pięciolatek żyje w zgodzie z otaczającym go światem, jest wszystkiego ciekawy i chętnie współpracuje z dorosłymi. Ma coraz lepszą koordynację ruchową, co widać podczas różnych prac ręcznych, ma bardziej precyzyjne ruchy i bez przerwy ćwiczy nowe umiejętności. Dziecko w tym wieku potrafi bronić swojego zdania i, choć pragnie być traktowany jak dorosły, to ciągle jeszcze potrzebuje czułości i bliskości. Dlatego tak ważny jest czas, który dziecko spędza na zabawie, a my możemy mu w tym towarzyszyć i pomóc przez dobór odpowiednich zabawek. Wśród zabawek edukacyjnych dla 5 latka w naszym sklepie NaukowaZabawa.pl znajdziecie Państwo różnorodne zabawki kreatywne dla 5 latka, których dziecko może używać według własnego uznania, na miarę swoich doświadczeń i możliwości.  Proponowane przez nas gry, układanki i puzzle przestrzenne inspirują do zabawy, która ma fundamentalne znaczenie w rozwoju dziecka. Proponowane przez nas zabawki kreatywne dla 5 latka zostały zaprojektowane tak, by mogły odgrywać określoną rolę, mają wiele możliwości wykorzystania. Zabawki edukacyjne dla 5 latka z pewnością pozwolą zarówno Państwa pociechom, jak i Wam, spędzić długie godziny na rozwijającej rozrywce. Zabawki edukacyjne z naszej oferty pozwalają na harmonijny rozwój fizyczny, psychiczny, zmysłowy i uczuciowy 5 latka. Zapraszamy! NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 185 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 185 elementów