Dla najmłodszych

Zabawki edukacyjne dla dzieci w wieku od 0 do 2 lat.
W tej kategorii znajdziecie Państwo wyselekcjonowane zabawki dla najmłodszych milusińskich, takie jak: układanki manualne, sortery, zabawki do ciągnięcia na sznurku, pchacze, interaktywne pudełka, mule, labirynty i drewniane klocki. Wszystkie zabawki są trwałe i bezpieczne, starannie zaprojekto...
Zabawki edukacyjne dla dzieci w wieku od 0 do 2 lat.
W tej kategorii znajdziecie Państwo wyselekcjonowane zabawki dla najmłodszych milusińskich, takie jak: układanki manualne, sortery, zabawki do ciągnięcia na sznurku, pchacze, interaktywne pudełka, mule, labirynty i drewniane klocki. Wszystkie zabawki są trwałe i bezpieczne, starannie zaprojektowane, wykonane tylko z bezpiecznych materiałów i posiadające wszystkie certyfikaty i atesty. Serdecznie zaraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.
Więcej

Dla najmłodszych 

Podkategorie

 • Zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka

  Roczniaczek to dziecko, które jest bardzo aktywne, lubi odkrywać i poznawać otoczenie. To brzdąc bardzo ciekawy świata i wszystkiego co się wokół niego dzieje. Aby każdy dzień był udany i radosny proponujemy dla dzieci w tym szczególnym okresie nasze zabawki edukacyjne. Na stronie sklepu NaukowaZabawa.pl znajdziecie Państwo specjalnie wybrane zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka. Zabawki mające bardzo wiele możliwości i zastosowań. Pozwalające pobudzać podczas zabawy wszystkie zmysły, które można posmakować i poczuć, postukać i potrząsnąć, odwrócić i rozebrać, by dotknąć każdą część.

  Zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka, które oferujemy są bardzo starannie wykonane, w pełni bezpieczne i atrakcyjnie wyglądające. Wspomogą rozwój dziecka od najmłodszych chwil, które bawią i edukują, pobudzają zmysły i wyobraźnię. Proponujemy zabawki w pełni drewniane, układanki, zwierzątka na sznurku, pchacze, które można zabrać ze sobą na spacer oraz pierwsze klocki. Bardzo ciekawą ofertą są również sortery i motoryczne przeplatanki rozwijające logiczne myślenie oraz zdolności manualne.

  Wszystkie zabawki posiadają atesty i certyfikaty. Zapraszamy!  
  NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

 • Zabawki edukacyjne dla dziecka...

  18 miesięcy już minęło, okres niemowlęcy dziecko ma już za sobą. Brzdąc w tym czasie zaczyna być coraz pewniejszy siebie, zasób jego słownictwa szybko się powiększa i coraz więcej rozumie. W tym okresie kształtuje się również indywidualna osobowość dziecka, które wie już, co lubi, a czego nie.

  Dobór odpowiednich zabawek wspomagających rozwój dziecka w tym okresie jest bardzo ważny. Dostępne w naszym sklepie zabawki edukacyjne dla dziecka 18-miesięcznego zostały zaprojektowane aby bawić dziecko, zachęcać je do aktywności fizycznej oraz zaspokajać jego ciekawość poznawania otaczającego świata. W naszej ofercie znajdziecie Państwo fantastycznie kolorowe zestawy klocków drewnianych, które pobudzają fantazję oraz kreatywność dzieci a także rozwijające zdolności manualne układanki oraz sortery.

  Zabawki do ciągnięcia na sznurku oraz do pchania na kijku to świetna zachęta do wyjścia z domu. Kręcące się elementy, ruchome części i wesołe dźwięki przy zabawie to przedsmak niezapomnianych spacerów. Mule, przeplatanki, drewniane klocki z magnesami w środku to również nasze propozycje wśród zabawek edukacyjnych dla dziecka 18-miesięcznego.  

  Wszystkie dostępne u nas zabawki są bezpieczne, ekologiczne i trwałe. Zapraszamy!
  NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjatkowych dzieci.

 • Zabawki edukacyjne dla 2 latka

  Dwulatek to zazwyczaj już dziecko w pełni mobilne, jest bardzo ciekawe świata a jego pomysłowość zaskakuje wszystkich. To czas, w którym dziecko kształtuje swoją osobowość i zaczyna już upominać się o swoje prawa.

  NaukowaZabawa.pl oferuje odpowiednio dobrane zabawki edukacyjne dla 2 latka, które zapewnią dziecku świetną zabawę a przy okazji wspomogą jego rozwój. Dla 2 latka proponujemy między innymi drewniane zabawki edukacyjne, które poprzez znakomitą i bezpieczną zabawę wspomogą rozwój podstawowych sprawności motorycznych i manualnych, pozwolą ćwiczyć umiejętność obserwacji otoczenia i różnicowania wzrokowego przedmiotów, pobudzą fantazję i rozwiną kreatywność a także wzbogacą jego słownictwo.

  Wśród zabawek edukacyjnych dla 2 latka znajdziecie Państwo w naszym sklepie puzzle z uchwytami, magnetyczne labirynty, układanki i sortery a także zestawy kolorowych klocków, dzięki którym pociechy nauczą się rozpoznawać kształty i kolory.

  Nasze zabawki to gwarancja bezpieczeństwa, jakości, zadowolenie i radość każdego dziecka. Serdecznie zapraszamy!
  NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 174 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 174 elementów