Zabawki 

Podkategorie

 • Zabawki w promocji

 • Drewniane klocki

  Drewniane Klocki od zawsze towarzyszyły dzieciom, zarówno tym młodszym jak i tym starszym. Drewniane Klocki od NaukowaZabawa.pl to tylko sprawdzone propozycje dla każdego dziecka. To tylko bezpieczne układanki, które oprócz zabawy dostarczą możliwości do rozwoju. Drewniane Klocki o różnych kształtach i różnej wielkości to ponadczasowa zabawka, dzięki której dziecko będzie miało szansę pobudzić swoją wyobraźnię oraz zmysł konstruktorski, nasze drewniane klocki zachęcą do trenowania cierpliwości i dokładności. Klocki malowane bezpiecznymi farbami, z wszelkimi atestami i spełniające surowe normy bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci!
 • Układanki, Piramidki, Sortery

  Układanki, modele do składania i klocki, które trzeba dopasować do odpowiednich dziurek to są zabawy, które mają określone reguły i cel. Rozwijają one logiczne myślenie, uczą dokonywania wyboru, klasyfikacji, cierpliwości i pojmowania pewnego porządku rzeczy. Kształcą myślenie strategiczne w celu rozwiązania konkretnego problemu, uczą konsekwencji swoich czynów oraz pokazują, że metodą prób i błędów można osiągnąć zamierzony cel. Zapraszamy do zapoznania się z zabawkami w naszym sklepie NaukowaZabawa.pl, w którym znajdziecie Państwo właśnie takie mądre i edukacyjne zabawki. Szeroki wybór, solidne wykonanie, radość dziecięcej zabawy.
  NaukowaZabawa.pl – zabawki dla wyjątkowych dzieci.

 • Drewniaczki

  Strefa Aktywnego Maluszka. Zabawki na sznurku, zabawki na patyku, do pchania, ciągnięcia lub turlania to ulubione zabawki Maluszków. Sklep NaukowaZabawa.pl ma w swojej ofercie właśnie tylko takie zabawki i są one sprawdzone i w pełni bezpieczne. Propozycje naszego sklepu dla najmłodszych dzieci to zabawki, które oprócz samej zabawy zadbają o ich prawidłowy rozwój. Nasze zabawki spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, są malowane bezpiecznymi farbami, nie wywołują alergii. Nasze zabawki są wykonywane bardzo starannie i dokładnie, dzieci mogą nimi potrząsać, obracać, przewracać, bawić się nimi jak tylko chcą - nasze zabawki dadzą radę. Poprawa koordynacji motorycznej, precyzyjne trzymanie, pchanie lub ciągnięcie przedmiotów to wszystko jest ważne dla dzieci w każdym okresie ich rozwoju. Zadbajmy o prawidłowy rozwój dzieci już od najmłodszych lat, zapewniając im mądre zabawki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą zabawek drewnianych. NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.
 • Puzzle

  Puzzle drewniane, puzzle piankowe, papierowe i przestrzenne – jakie by nie były, zawsze dostarczają dzieciom wiele radości i frajdy. Stworzenie jednego całego obrazka, modelu, kostki czy bryły z mniejszych elementów jest powodem do dumy i zadowolenia. I słusznie, to nie lada wyzwanie dla umysłu i rąk. Puzzle uczą dziecko, że watro próbować i eksperymentować. Rozwijają zręczność manualną, kreatywność i wyobraźnię przestrzenną. NaukowaZabawa.pl posiada w swojej ofercie przeróżne puzzle, układanki i kostki dla dzieci w różnym wieku i o zróżnicowanych stopniach trudności. Wykonane z drewna, papieru, pianki, każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy!
  NaukowaZabawa.pl – zabawki dla wyjątkowych dzieci.

 • Instrumenty Muzyczne

  Muzyczne Inspiracje.
 • Kostki i gry logiczne

  Kostka rubika - sklep z grami logicznymi

  Łamigłówki, układanki, Kostka Rubika... te i inne przykłady gier logicznych efektywnie i w przyjemny sposób łączą zabawę z nauką zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. W sklepie z podobnymi produktami można znaleźć różne rodzaje takich rozwijających gier. Jak jednak mieć pewność, że wybieramy najbardziej dopasowaną zabawkę? Czy bardziej odpowiednia dla jedenastolatka będzie układanka logiczna, zręcznościowa gra, a może Kostka Rubika? Sklep, który może zaoferować tak szeroki wybór produktów, jak nasz, z pewnością pomoże wybrać najlepszy z przedmiotów.

  W sklepie NaukowaZabawa.pl znajdą Państwo nie tylko tak popularne zabawki, jak wspomniana Kostka Rubika, ale także na przykład ciekawą Balansującą Wieżę z Drabin, rodzinną grę Super Farmer, czy tzw. Radosne Sześciany - Happy Cube. Nasz sklep to szeroki wybór ciekawych gier logicznych i edukacyjnych. Warto zainwestować w tego typu zabawki już od najmłodszych lat dziecka. Jedna z najpopularniejszych logicznych „układanek”, to właśnie Kostka Rubika, która wcale nie musi być łamigłówką tylko dla zaawansowanych dorosłych graczy. Kostka Rubika podarowana bystremu maluchowi szybko rozwinie jego chłonny wiedzy umysł i pomoże łatwiej odnaleźć się w szkolnych matematycznych zagadnieniach. Niezależnie, czy Państwa wybór to logiczna układanka IQ Fit, Gear Cube , Marble Cube czy Kostka Rubika, sklep NaukowaZabawa.pl to bogactwo interesujących zabawek i gier dla dzieci w każdym wieku.

  Warto odwiedzić nasz sklep, jeśli szukają Państwo nietuzinkowego, edukacyjnego prezentu.
 • Rodzinne gry, zabawa w domu.

  Gry dla wszystkich, zabawa w gotowanie, sprzedawanie o może wspólna herbatka przy torcie? Każda forma zabawy i spędzenie czasu z dzieckiem jest bardzo ważna. Wyścigi, zadanie sprawnościowe, kulinarne popisy, wspólne przygotowywanie np. pizzy to bezcenne chwile, które możemy spędzić razem z naszymi pociechami. Sklep NaukowaZabawa.pl ma w swojej ofercie szeroki asortyment zabawek, dzięki którym miło i w dobrym humorze pobędziemy razem. Ponadczasowy Chińczyk, zręcznościowe łowienie rybek, układanie spadającej wieży, krojenie owoców, robienie tostów czy ciasta....to wszystko dzięki naszym sprawdzonym i w pełni bezpiecznym propozycjom pozwoli na niezapomniane chwile beztroskiej zabawy. Zabawy, która rozwinie dziecko oraz wywoła szeroki uśmiech na Waszych twarzach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą, naprawdę warto. NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.
 • Robótki Ręczne

  Każde dziecko jest Twórcą. W zależności od wieku i zainteresować każdy brzdąc kreuje, wymyśla, tworzy. Mogą być to wieże z klocków, samoloty z papieru, samochody z plasteliny czy aniołki pomalowane według własnego projektu. Liczy się pomysł i niczym nieograniczona wyobraźnia. Sklep NaukowaZabawa.pl ma w swojej ofercie wiele zabawek, które pobudzą w każdym dziecku twórczą swobodę oraz kreatywność. Znajdziecie Państwo u nas zestawy do samodzielnego złożenia i pomalowania, wyszywanki i przeplatanki, z których można stworzyć prawdziwe dzieła sztuki, gry i układanki którymi można się bawić według własnego uznania, na miarę swojej ciekawości i sposobu poznawania świata. Prawdziwa skarbnica wartościowych zabawek. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. NaukowaZabawa.pl – zabawki dla wyjątkowych dzieci. 

 • Wyszywanki, Sznurowanki

  Sprytne palce, zwinne dłonie, skoordynowane ruchy rąk i ciała, wszystko to jest ważne dla prawidłowego rozwoju dziecka. Dzięki świadomym i sprawnym działaniom dziecko przyjemniej przechodzi przez okres przedszkola i szkoły. Nauka, wykonywanie zleconych prac, zajęcia domowe czy ruchowe nie stanowią kłopotu. Aby zapewnić dzieciom jak najlepszy start i rozwój, nasz sklep NaukowaZabawa.pl ma w swoim asortymencie układanki, zabawki, gry, zestawy do samodzielnego tworzenia, które oprócz zabawy, mają na celu wspomóc rozwój zdolności zręcznościowych u dzieci. Dzięki naszym zabawkom dzieci ćwiczą dopasowywanie elementów, przewlekanie, nakładanie, układanie, wyszywanie - wszystkie te czynności, które są tak ważne w dorosłym życiu. Piękne, bezpieczne, trwałe i edukacyjne zabawki – tylko u nas. Zapraszamy!
  NaukowaZabawa.pl – zabawki dla wyjątkowych dzieci.

 • Labirynty Manualne

  Zabawki zręcznościowe.
 • Majsterkowanie

  Inspiracje Złotej Rączki.
 • Edukacyjne

  Aby prawidłowo się rozwijać dziecko powinno mieć mądre i bezpieczne zabawki, którymi może się bawić według swojego uznania, na miarę swojej ciekawości i doświadczeń. Zabawki edukacyjne oprócz samej zabawy umożliwiają dziecku nabywanie ważnych życiowych umiejętności, przyczyniają się do rozwoju zdolności manualnych, uczuciowych, socjalnych i intelektualnych. W ofercie naszego sklepu NaukowaZabawa.pl znajdziecie Państwo właśnie takie mądre i wartościowe zabawki. Są to produkty wyselekcjonowane, bezpieczne i trwałe. Wykonane z ekologicznych surowców, nie wywołujące alergii i przyjazne środowisku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

 • Logiczne

  Myślenie jest złożoną umiejętnością. Wymaga sprawnej uwagi i pamięci, oparte jest na inteligencji ale także na wiedzy. Za pomocą myślenia potrafimy dokonywać niepojętych rzeczy, z których często nie zdajemy sobie sprawy, gdyż wydają się nam oczywiste. Logiczne myślenie to natomiast kluczowa ludzka umiejętność, która zapewnia sprawne funkcjonowanie i prawidłowy rozwój człowieka. To dzięki logicznemu myśleniu jesteśmy w stanie podejmować decyzje, odróżniać i dokonywać wyborów.

  Wrodzony talent i inteligencja to bardzo dużo, ale umiejętność logicznego myślenia, podobnie jak inne umysłowe działania, trzeba trenować i doświadczać. Zabawki i gry dostępne w naszym sklepie NaukowaZabawa.pl uczą, rozwijają i zachęcają do logicznego myślenia. Sudoku, Tantrix, Radosne Sześciany, Wyszywanki czy Pajacyki dla najmłodszych dzieci do układania, wymagają logicznego myślenia. Obowiązujące w nich określone zasady, odpowiedzi do zagadek - to wszystko sprzyja rozwojowi logicznego myślenia.

  Baw się, ciesz się i przy okazji rozwijaj. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

 • Manualne

  Zabawki manualne pomagają w rozwijaniu precyzyjnych ruchów palców, dłoni i rąk. To zabawki dzięki którym dziecko szybciej i sprawniej opanuje sztukę malowania, wycinania i pisania. Przedmioty stymulujące rozwój manualny czyli np. różnego rodzaju układanki, klocki, puzzle, naklejanki, wyszywanki są bardzo przydatne i pozytywnie wpływają na opanowanie potrzebnych umiejętności. NaukowaZabawa.pl  w swoim asortymencie posiada wyselekcjonowane zabawki wspomagające rozwój zdolności manualnych dzieci, zarówno tych najmłodszych jak i tych starszych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
  NaukowaZabawa.pl – zabawki dla wyjątkowych dzieci. 

 • Kreatywne

  zabawki kreatywne
 • Pojazdy

  Rowerki, pchacze, maszyny.
 • Kolejki drewniane

  Drewniane kolejki, tory, wagoniki.
 • Układanki magnetyczne

 • Dla Maluszka

 • Zabawki do piasku i nad wodę

  Zabawki do piasku i nad wodę.
 • Zabawa na dworze

  Zabawa na świeżym powietrzu

 • Maskotki

  Miękkie, miłe w dotyku zabawki - misie, lalki, zwierzaki i inne miękkie pluszaki odpowiednie dla delikatnego maluszka.

 • Auta, samoloty, maszyny

  Jeżdżące autka, radiowozy, karetki, straż pożarna? A może latające samoloty i rakiety kosmiczne? Albo mozolnie i ciężko pracujące maszyny budowlane? W tej kategorii znajdziesz wszystkie pojazdy do zabawy - takie, które zadowolą gusta najbardziej wybrednych fanów zabawek!

 • Do kąpieli

  Zabawa w wodzie to jedna z najprzyjemniejszych form rozwoju dziecka. Pełną wrażeń kąpiel możesz przygotować nawet dla tych maluchów, które nie przepadają za myciem. Oprócz odpowiedniej higieny zapewnisz dziecku rozrywkę oraz zadbasz o jego prawidłowy rozwój.

 • Ćwiczenie paluszków

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 1308 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 1308 elementów