MEGAMINX UKŁADANKA KOSTKA LOGICZNA

Nowy

Oryginalne kształty, wyjątkowe kolory, perfekcyjna płynność.

Więcej szczegółów

58,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Plastik
Grupa wiekowa Dla najstarszych ( +6 )
Rozwój umiejętności Rozwój logicznego i konstruktywnego myślenia, oraz zdolności manualnych, wyobraźni przestrzennej i cierpliwości, układanie kostek manualnych ćwiczy dążenie do celu.

Więcej informacji

Oto jedna z najbardziej kolorowych i przewrotnych kostek firmy Recent Toys, Meffert's - MEGAMINX - łamigłówka, logiczna układanka. Kostka Megaminx to 12 różnych kolorów, 12 ścian i aż 50 ruchomych elementów. To jest MEGA kostka! Kostkę MEGAMINX należy przykręcać w dowolnych kierunkach aby "wymiksować" kolory, rozwiązaniem jest oczywiście uzyskanie na każdej ze stron kostki, elementów z jednego koloru. Próbuj! Obracaj i przekręcaj - przecież musi być rozwiązanie! 


MEGAMINX to kostka idealnie wykonana, zachwycająca płynnością ruchów, to precyzyjny kształt, lekkość i szybkość przesuwania. Piękna kolorystyka, najwyższa jakość wykonania, niezawodne działanie łamigłówki, dokładne wykończenie to wszystko gwarantuje wiele godzin nieustannej zabawy intelektualnej. MEGAMINX to doskonały sposób ćwiczenia koncentracji, cierpliwości, logicznego myślenia i wyobraźni przestrzennej. Za każdym razem płaszczyznami kostki można kręcić w inny sposób, co daje mnóstwo możliwości i mnóstwo zadań i zawsze świetną zabawę. Kostki firmy Recent Toys to zadowolenie i satysfakcja na najwyższym poziomie, ciągłe emocje i wysiłek intelektualny.


MEGAMINX to propozycja dla tych, którzy od kostki oczekują czegoś więcej!


Układanka zalecana dla osób w wieku 9Y+.
Producent: Meffert"s, Recent Toys 

Firma Recent Toys to gwarancja wysokiej jakości wykonania łamigłówki, oryginalny kształt, ciekawe opakowanie - to pomysł na nietuzinkowy prezent. 

W naszej pozostałej ofercie znajdziecie Państwo interesujące propozycje układanek manualnych, gier i zabawek edukacyjnych dla dzieci w każdym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci. 

Opinie

Napisz opinię

MEGAMINX UKŁADANKA KOSTKA LOGICZNA

MEGAMINX UKŁADANKA KOSTKA LOGICZNA

Oryginalne kształty, wyjątkowe kolory, perfekcyjna płynność.

Napisz opinię

Produkty powiązane

7 Inne produkty w tej samej kategorii: