MEGAMINX UKŁADANKA KOSTKA LOGICZNA

Nowy

Oryginalne kształty, wyjątkowe kolory, perfekcyjna płynność.

Więcej szczegółów

58,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa Dla najstarszych ( +6 )
Tworzywo wykonania Plastik
Rozwój umiejętności Rozwój logicznego i konstruktywnego myślenia, oraz zdolności manualnych, wyobraźni przestrzennej i cierpliwości, układanie kostek manualnych ćwiczy dążenie do celu.

Więcej informacji

Oto jedna z najbardziej kolorowych i przewrotnych kostek firmy Recent Toys, Meffert's - MEGAMINX - łamigłówka, logiczna układanka. Kostka Megaminx to 12 różnych kolorów, 12 ścian i aż 50 ruchomych elementów. To jest MEGA kostka! Kostkę MEGAMINX należy przykręcać w dowolnych kierunkach aby "wymiksować" kolory, rozwiązaniem jest oczywiście uzyskanie na każdej ze stron kostki, elementów z jednego koloru. Próbuj! Obracaj i przekręcaj - przecież musi być rozwiązanie! 


MEGAMINX to kostka idealnie wykonana, zachwycająca płynnością ruchów, to precyzyjny kształt, lekkość i szybkość przesuwania. Piękna kolorystyka, najwyższa jakość wykonania, niezawodne działanie łamigłówki, dokładne wykończenie to wszystko gwarantuje wiele godzin nieustannej zabawy intelektualnej. MEGAMINX to doskonały sposób ćwiczenia koncentracji, cierpliwości, logicznego myślenia i wyobraźni przestrzennej. Za każdym razem płaszczyznami kostki można kręcić w inny sposób, co daje mnóstwo możliwości i mnóstwo zadań i zawsze świetną zabawę. Kostki firmy Recent Toys to zadowolenie i satysfakcja na najwyższym poziomie, ciągłe emocje i wysiłek intelektualny.


MEGAMINX to propozycja dla tych, którzy od kostki oczekują czegoś więcej!


Układanka zalecana dla osób w wieku 9Y+.
Producent: Meffert"s, Recent Toys 

Firma Recent Toys to gwarancja wysokiej jakości wykonania łamigłówki, oryginalny kształt, ciekawe opakowanie - to pomysł na nietuzinkowy prezent. 

W naszej pozostałej ofercie znajdziecie Państwo interesujące propozycje układanek manualnych, gier i zabawek edukacyjnych dla dzieci w każdym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci. 

Opinie

Napisz opinię

MEGAMINX UKŁADANKA KOSTKA LOGICZNA

MEGAMINX UKŁADANKA KOSTKA LOGICZNA

Oryginalne kształty, wyjątkowe kolory, perfekcyjna płynność.

Napisz opinię

Produkty powiązane

13 Inne produkty w tej samej kategorii: