SKEWB XTREME LOGICZNA KOSTKA

Nowy

Manualna łamigłówka dla wytrwałych.

Więcej szczegółów

46,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa Dla najstarszych ( +6 )
Tworzywo wykonania Plastik
Rozwój umiejętności Rozwój logicznego i konstruktywnego myślenia i wyobraźni przestrzennej, inspiruje do poszukiwania rozwiązań, uczy cierpliwości.

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu Kostkę Rubika o niezwykłym kształcie, manualną łamigłówkę najwyższej jakości wykonania, logiczną kostkę, zręcznościową grę, niesamowitą układankę SKEWB XTREME od Meffert's, T. Fishera, Recent Toys.


SKEWB XTREME to logiczna kostka, zręcznościowa układanka. Jest to piękna forma geometryczna, symetryczna ze wszystkich stron, o oryginalnym i wyjątkowym kształcie trójwymiarowej litery "X". Dzięki 10 różnym kolorom zawartym na jednej bryle, jest to obecnie najbardziej kolorowa łamigłówka na rynku. SKEWB XTREME to Kostka Rubika dla zaawansowanych graczy i osób lubiących manualne wyzwania! Jest to układanka trudna, ale nie niemożliwa :)


Każda strona kostki to różnokolorowe części, elementy mniejsze i większe. Kostkę należy przekręcać narożnikami a nie ściankami bocznymi (tak jak to jest w tradycyjnych kostkach), dążąc do uzyskania jednolitych kolorów na każdej stronie - to jest WYZWANIE! UWAGA!!!! To układanie wciąga.


Nasza Kostka jest wykonana z bardzo dobrego jakościowo plastiku, wewnętrzne metalowe kulki ułatwiają układanie, trwała konstrukcja i budowa zapewnia płynność i szybkość obrotów. Kostka podbije serce każdego miłośnika układanek manualnych. Wyjątkowa kolorystyka, doskonałe wykończenie, najwyższa jakość i niezawodne działanie łamigłówki sprawiają, że układa się ją z wielką przyjemnością i jest to lider wśród kostek manualnych. 

Kostka SKEWB XTREME to doskonały sposób ćwiczenia koncentracji, cierpliwości, logicznego myślenia i wyobraźni przestrzennej. Za każdym razem elementami kostki można kręcić w inny sposób, co daje mnóstwo możliwości, mnóstwo zadań i zawsze świetną zabawę. Układanie tej kostki dostarcza bardzo wielu pozytywnych emocji.


SKEWB XTREME to wciągająca układanka. To propozycja dla prawdziwych pasjonatów układania!!! SKEWB XTREME emocje gwarantowane do samego końca!

Kostka zalecana dla osób w wieku 9Y+.
Producent: Meffert's, Recent Toys - to świadectwo jakości, trwałości i niezawodności.
SKEWB XTREME od Recent Toys - ta kostka będzie z Wami na dłuuugo!

Kostka zapakowana w ładne, kolorowe opakowanie, w sam raz na wyjątkowy prezent. 


Jeżeli szukają Państwo jeszcze innych logicznych łamigłówek to zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą, gdzie znajdują się takie kostki jak: BrainString, Brain Dice, IcoSoKu, czy Pyraminx, Gear Cube i Mindjewel oraz dużo innych bardzo ciekawych edukacyjnych zabawek, układanek i gier dla dzieci w różnym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.


Opinie

Napisz opinię

SKEWB XTREME LOGICZNA KOSTKA

SKEWB XTREME LOGICZNA KOSTKA

Manualna łamigłówka dla wytrwałych.

Napisz opinię

Produkty powiązane

14 Inne produkty w tej samej kategorii: