DOMEK WYKLEJANKA NAKLEJANKA

Nowy

Zestaw kreatywny zaprojektuj i wykonaj swój dom!

Więcej szczegółów

36,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 4Y+
Tworzywo wykonania Drewno, materiały.
Rozwój umiejętności Rozwój koncentracji i cierpliwości, wyobraźni przestrzennej, koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz sprawności manualnej.

Więcej informacji

Wszyscy pamiętamy z czasów swojego dzieciństwa, ile radości i satysfakcji dają zabawy plastyczne. Niezależnie od tego czy malujemy piaskiem, farbkami, czy wycinamy i naklejamy–zawsze jest to duża frajda. Podarujmy taką samą radość tworzenia swojemu dziecku.
Prezentowany zestaw Wyszywanka Domek to szansa na własnoręczne wykonanie arcydzieła. Duże i bezpieczne materiały, brokatowy klej oraz sznureczki do przyozdobienia drewnianej podstawki to gwarancja stworzenia czegoś wyjątkowego. Prace plastyczne pomagają pobudzać dziecięca wyobraźnię oraz:
• rozwijają umiejętność obserwacji i poczucie estetyki,
• uwalniają kreatywność i zwiększają samoocenę dziecka,
• uczą młodego artystę koncentracji, precyzji, dokładności i staranności. 
Skończony obrazek jest piękny, wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju!

Tak przygotowaną przez dziecko pracę warto wyeksponować w jego pokoju. Drewniana ramka znajdująca się w zestawie pozwala na przywieszenie obrazka na ścianie. Będzie to powód do dumy zarówno dla dziecka, jak i rodziców oraz stanie się inspiracją do tworzenia kolejnych samodzielnych prac. To również może być najpiękniejszy podarunek dla kogoś bliskiego.


Naklejanka Domek jest starannie zaprojektowana i wykonana, zapakowana w ozdobne kartonowe pudełko stanowi idealny prezent dla dziecka.
Zestaw
przeznaczony dla dzieci w wieku 4Y+.
Ilość elementów: 12.
Wymiary: 24 x 24 x 0,9 cm.
Producent: HAPE.


Z serii zestawów kreatywnych dostępne są również zestawy do wyszywania, malowania farbkami i piaskiem. Mnóstwo inspiracji do kreatywnej zabawy znajdziecie państwo w naszej pozostałej ofercie.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DOMEK WYKLEJANKA NAKLEJANKA

DOMEK WYKLEJANKA NAKLEJANKA

Zestaw kreatywny zaprojektuj i wykonaj swój dom!

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: