LALKA MOTORYCZNA

Nowy

Edukacyjna przytulanka dla dzieci.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

131,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Materiał
Grupa wiekowa 18M+
Rozwój umiejętności Rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, zdolności manualnych, nauka przez naśladowanie, rozwój wyobraźni.

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu edukacyjną zabawkę, mądrą i doskonale wykonaną materiałową Lalkę motoryczną dla Dzieci od amerykańskiej firmy Manhattan Toy.
Miękka i miła w dotyku Lalka w takiej formie to fantastyczny sposób na rozwinięcie motoryki u dziecka. Lalka wyposażona jest w odpinany guzik, sznurówkę, zamek błyskawiczny, elastyczną gumkę, zatrzask oraz motylka. Wszystkie te elementy mają na celu pobudzenie aktywności manualnej dziecka i ich rozwój. Zabawa zamkiem, próby odpinania guzika, czy wiązanie sznurówki....może z początku będą to czynności trudne do wykonania dla Dziecka, ale z czasem wszystkie te umiejętności zostaną opanowane. Będzie to powód do dumy :)

Lalka oprócz funkcji rozwijających zdolności manualne Dziecka będzie stanowiła niezastąpioną przytulankę. Miękka, miła w dotyku i całkowicie bezpieczna, stanie się ulubienicą każdego Dziecka. Lalka jest doskonała. Została bardzo ładnie i starannie wykonana, dopracowana w najmniejszym szczególe. To edukacyjny i piękny prezent dla każdego dziecka.

  • Lalka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 18M+.
  • Wymiary: 12,7 x 12,7 x 38,1 cm
  • Producent: MANHATTAN TOY.
Manhattan Toy to amerykańska firma założona w 1979r. W jej ofercie znajdują się zabawki trwałe, bezpieczne i o wysokiej jakości, co potwierdzają normy europejskie i amerykańskie. Twórcy zainspirowani hasłem "zabawa z wyobraźnią" tworzą zabawki po to, aby bawiąc - uczyły, pobudzały wyobraźnię, stymulowały rozwój fizyczny i oddziaływały na zmysły dziecka.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą edukacyjnych i kreatywnych zabawek dla dzieci w różnym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

LALKA MOTORYCZNA

LALKA MOTORYCZNA

Edukacyjna przytulanka dla dzieci.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: