Nowy lalka edukacyjna Zobacz większe

LALKA EDUKACYJNA

Nowy

Edukacyjna przytulanka dla dzieci.

Więcej szczegółów

131,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Materiał
Grupa wiekowa 18M+
Rozwój umiejętności Ćwiczenie zręczności, rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej i zdolności manualnych, nauka przez naśladowanie, rozwój wyobraźni.

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu edukacyjną zabawkę, mądrą i doskonale wykonaną materiałową Lalkę motoryczną dla Dzieci od amerykańskiej firmy Manhattan Toy.
Miękka i miła w dotyku Lalka w takiej formie to fantastyczny sposób na rozwinięcie motoryki u dziecka. Lalka wyposażona jest w odpinany guzik, sznurówkę, zamek błyskawiczny, elastyczną gumkę, przepaskę, klamrę, grzechotkę - papugę oraz miecz. Wszystkie te elementy mają na celu pobudzenie aktywności manualnej dziecka i ich rozwój. Zabawa zamkiem, próby odpinania guzika, czy wiązanie sznurówki....może z początku będą to czynności trudne do wykonania dla Dziecka, ale z czasem wszystkie te umiejętności zostaną opanowane.
Będzie to powód do dumy :)

Lalka oprócz funkcji rozwijających zdolności manualne Dziecka będzie stanowiła niezastąpioną przytulankę. Miękka, miła w dotyku i całkowicie bezpieczna, stanie się ulubienicą każdego Dziecka. Lalka jest doskonała. Została bardzo ładnie i starannie wykonana, dopracowana w najmniejszym szczególe. To edukacyjny i piękny prezent dla każdego dziecka.

  • Lalka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 18M+.
  • Wymiary: 12,7 x 12,7 x 38,1 cm
  • Producent: MANHATTAN TOY.
Manhattan Toy to amerykańska firma założona w 1979r. W jej ofercie znajdują się zabawki trwałe, bezpieczne i o wysokiej jakości, co potwierdzają normy europejskie i amerykańskie. Twórcy zainspirowani hasłem "zabawa z wyobraźnią" tworzą zabawki po to, aby bawiąc - uczyły, pobudzały wyobraźnię, stymulowały rozwój fizyczny i oddziaływały na zmysły dziecka.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą edukacyjnych i kreatywnych zabawek dla dzieci w różnym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

LALKA EDUKACYJNA

LALKA EDUKACYJNA

Edukacyjna przytulanka dla dzieci.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: