DREWNIANA UKŁADANKA KLOCKI RUCHOMY SOTRER KSZTAŁTY

Nowy

Ukladanka manualna.

Więcej szczegółów

115,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 24M+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej i zdolności manualnych, trenowanie układania, przekładania i dopasowywania elementów.

Więcej informacji

Drewniany sorter KWADRAT KSZTAŁTÓW to edukacyjna zabawka z wyciętymi otworami w różnych kształtach, ruchomymi bocznymi elementami, drewnianymi klockami i magnesami, a wszystko to w jednej zabawce :)
Kwadrat Kształtów to sorter do ćwiczeń manualnych dla dzieci. Kwadrat ma wycięte otwory w różnych kształtach, przez które dziecko wkłada odpowiednie klocki. Boczne drzwiczki sortera wyposażone są w małe magnesy, dzięki czemu dziecko samo może wyciągać klocki z wnętrza zabawki. Klocki w bocznych kolumnach są ruchome – dziecko może je więc dowoli kręcić.

Kwadrat Kształtów pomaga rozwijać zdolności motoryczne, uczy dziecko rozróżniać kształty i kolory, ćwiczy spostrzegawczość i motorykę paluszków, metodą prób i błędów dziecko doskonali logiczne myślenie. Nasz Sorter Kwadrat Kształtów to kolorowa i bezpieczna zabawka dla maluszków. Wszystkie elementy mają odpowiednią wielkość i łagodne kształty dzięki czemu jest idealna nawet dla najmłodszych pociech. Układanka jest bardzo starannie wykonana, widać dbałość o każdy szczegół, wszystkie klocki są kolorowe i bezpieczne.

  • Rozmiar w cm wys/szer/dł: 12/15/15
  • Rozmiar opakowania w cm: 17/21/17
  • Ilość elementów: 1+ 8
  • Grupa wiekowa: 12M+
  • Producent: CUBIKA

Wszystkie klocki marki Cubika powstają w ekologicznie czystym rejonie Karpat z wysokiej jakości litego drewna, takiego jak buk i jawor, oraz atestowanych nietoksycznych farb na bazie wody. Wszystkie zestawy posiadają wymagane prawnie atesty i spełniają międzynarodowe standardy jakości.


Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi propozycjami edukacyjnych zabawek dla dzieci w każdym wieku. 
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANA UKŁADANKA KLOCKI RUCHOMY SOTRER KSZTAŁTY

DREWNIANA UKŁADANKA KLOCKI RUCHOMY SOTRER KSZTAŁTY

Ukladanka manualna.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: