DREWNIANE KLOCKI KREATYWNY SORTER UKŁADANKA

Nowy

Ukladanka manualna.

Więcej szczegółów

115,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 24M+
Rozwój umiejętności Rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej i zdolności manualnych, trenowanie układania, przekładania i dopasowywania elementów.

Więcej informacji

Drewniany sorter DOMEK KSZTAŁTÓW to uroczy domek z zestaw elementów drewnianych w różnych kształtach i kolorach.
Domek wyposażony jest w sorter do ćwiczeń dopasowywania kształtów. Po obu stronach dachu znajdują się wycięte kształty w które dziecko wkłada pasujące klocki. Domek ma zamykane na magnesy deseczki, przytrzymujące wszystkie klocki wewnątrz domku i pozwalające swobodnie dziecku wyjąć element do kolejnego sortowania, gdy będzie chciało wznowić zabawę. Delikatne i przyjemne kolory klocków same zachęcają do zabawy.

Zabawka ta pomaga rozwijać zdolności motoryczne, uczy dziecko rozróżniać kształty i kolory, ćwiczy spostrzegawczość i motorykę paluszków, metodą prób i błędów dziecko doskonali logiczne myślenie. Nasz Sorter Domek Kształtów to kolorowa i bezpieczna zabawka dla maluszków. Wszystkie elementy mają odpowiednią wielkość i łagodne kształty dzięki czemu jest idealna nawet dla najmłodszych pociech. Układanka jest bardzo starannie wykonana, widać dbałość o każdy szczegół, wszystkie klocki są kolorowe i bezpieczne.

  • Rozmiar w cm wys/szer/dł: 16/15/15
  • Rozmiar opakowania w cm: 17,5/21/16
  • Ilość elementów: 1+10
  • Grupa wiekowa: 12M+
  • Producent: CUBIKA

Wszystkie klocki marki Cubika powstają w ekologicznie czystym rejonie Karpat z wysokiej jakości litego drewna, takiego jak buk i jawor, oraz atestowanych nietoksycznych farb na bazie wody. Wszystkie zestawy posiadają wymagane prawnie atesty i spełniają międzynarodowe standardy jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi propozycjami edukacyjnych zabawek dla dzieci w każdym wieku. 
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANE KLOCKI KREATYWNY SORTER UKŁADANKA

DREWNIANE KLOCKI KREATYWNY SORTER UKŁADANKA

Ukladanka manualna.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: