DREWNIANY SORTER KSZTAŁTÓW EDUKACYJNY TELEFON

Nowy

Drewniana układanka edukacyjna dla dzieci.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

117,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 24M+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Rozwój koordynacji motorycznej, koncentracji, sprawności manualnej. Pobudzanie zmysłów oraz dziecięcej wyobraźni przestrzennej.

Więcej informacji

Drewniany Telefon to Sorter Kształtów w wyjątkowym wydaniu. To drewniany pchacz na sznurku z otworami o różnorodnych kształtach, podnoszonej słuchawce i wciskanych przyciskach. Zabawa dziecka polega na włożeniu odpowiedniego klocka, do wyciętego w sorterze otworu, o właściwym kształcie. Dodatkową atrakcją dla dziecka jest możliwość zabrania zabawki ze sobą - gdziekolwiek chce, sznureczek i koła są bardzo pomocne.


Sorter Kształtów rozwija umiejętności motoryczne dziecka oraz wspomaga rozwój ruchowy poprzez ćwiczenie zręczności i koordynacji. Dodatkowe zalety tej edukacyjnej zabawki to:
-
doskonalenie sprawności manualnych dziecka, co korzystnie wpływa na nabywanie umiejętności życiowych tj. prawidłowe trzymanie sztućców, ubieranie się, wiązanie butów,
-
rozwijanie myślenia przyczynowo-skutkowego, maluch podczas zabawy próbuje dopasować odpowiedni klocek do otworu w sorterze,
-
metodą prób i błędów dziecko doskonali logiczne myślenie.


Nasz Sorter Kształtów to kolorowa i bezpieczna zabawka dla maluszków. Wszystkie elementy mają odpowiednią wielkość i łagodne kształty dzięki czemu jest idealna nawet dla najmłodszych pociech. Telefon jest bardzo starannie wykonany, widać dbałość o każdy szczegół, wszystkie klocki są kolorowe i bezpieczne.

Drewniany Telefon na sznurku to edukacyjna zabawka, łącząca zalety sortera kształtów i pchacza na sznurku. Kolorowe, kartonowe pudełko, drewniana edukacyjna zabawka w środku - to pomysł na wspaniały prezent.

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 24M+.
Ilość elementów: 12.
Wymiary sortera: 19 x 18 x19 cm.
Producent: SMALL FOOT.


Small Foot to podmarka niemieckiej marki Small Foot Design, wykreowanej w 2002 roku. Zabawki Small Foot Design dostarczają dzieciom mnóstwo dobrej, kreatywnej zabawy. Przyczyniają się do rozwoju zmysłów słuchu, wzroku, dotyku, zdolności motorycznym oraz koordynacji ruchu dziecka. Celem działania marki Small Foot Design jest idea: "życie idzie w parze z nauką: zabawki pomagają w dorastaniu". 
Asortyment cechuje wysoka jakość i bezpieczeństwo, nadzór sprawuje dział kontroli jakości, zabawki są także testowane przez niezależne jednostki badawcze. Do produkcji zabawek używane jest drewno o wysokiej jakości uzyskiwane z ponownego zalesienia. Wszystkie zabawki odpowiadają Europejskim Normom Bezpieczeństwa EN 71. Pakowane są w kartoniki produkowane z certyfikowanego materiału FSC. W ten sposób Small Foot Design przyczynia się do ochrony zasobów leśnych.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą zabawek edukacyjnych i kreatywnych dla dzieci w każdym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANY SORTER KSZTAŁTÓW EDUKACYJNY TELEFON

DREWNIANY SORTER KSZTAŁTÓW EDUKACYJNY TELEFON

Drewniana układanka edukacyjna dla dzieci.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: