tablica z literkami Zobacz większe

TABLICA SENSORYCZNA MANIPULACYJNA NAUKA ALFABETU

Nowy

Tablica ścienna dla dzieci.

Więcej szczegółów

125,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 2Y+
Rozwój umiejętności Nauka cyferek i wykonywanie działań matematycznych, rozwój dziecięcej wyobraźni przestrzennej, koordynacji wzrokowo-ruchowej, stymulacja wzroku i dotyku.

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu coraz bardziej popularny rodzaj zabawek - zabawki sensoryczne i manipulacyjne w formie panelu do zawieszenia na ścianę. Zabawki dla dzieci, które świetnie sprawdzą się w przedszkolach, świetlicach, placach zabaw i w domu. Zabawki wiesza się na ścianie na wysokości dopasowanej do dziecka.

Prezentowana przez nas tablica to produkt firmy VIGA. Tablica zawiera drewniane elementy z literkami. Dziecko na początku zaznajamia się z wyglądem literek, następnie zaczyna budować proste wyrazy a następnie przechodzi do trudniejszych słów i zwrotów. Labirynt literkowy jest również doskonałą pomocą przy nauce literowania, sylabizowania oraz czytania. Trudność wykonywanych działań dostosowujemy do wieku i umiejętności dziecka. Zabawka wspomoże również rozwój pamięci, koncentracji, spostrzegawczości, kreatywności, koordynacji ręka - oko i zdolności logicznego myślenia.

Wybierając zabawkę na ogół kierujemy się jej wartościami jakie niesie za sobą jej zakup. Tablica matematyczna od VIGI – łączy w sobie praktyczność jak i wpływ na rozwój dziecka.

Całość wykonana została z najwyższej jakości drewna bukowego. 
Wymiary 60.00 x 40.00 x 3.50cm.
Producent: VIGA.
Tablica posiada nawiercone otwory i kołki do motażu jej na ścianę.
Priorytetem firmy VIGA jest bezpieczeństwo i wysoka jakość zabawek, dlatego dbają o to aby farby, którymi malują zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa ( EN71 i ASTM).


Szukasz jeszcze więcej kreatywnych przedmiotów do zabawy. Sprawdź naszą pozostałą ofertę.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

TABLICA SENSORYCZNA MANIPULACYJNA NAUKA ALFABETU

TABLICA SENSORYCZNA MANIPULACYJNA NAUKA ALFABETU

Tablica ścienna dla dzieci.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: