DREWNIANA UKŁADANKA MANUALNA KSZTAŁTY I KOLORY

Nowy

Sorter z figurami.

Więcej szczegółów

86,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 24M+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, chwytania, przekładania, dopasowywania elementów, ćwiczenie cierpliwości i dążenie do celu.

Więcej informacji

Klocki z sorterem kształtów to drewniana, edukacyjna układanka, dzięki której dziecko uczy się rozpoznawać kolory i kształty figur geometrycznych. Zabawka sprawdza się również jako pomoc w rozwijaniu motoryki u malucha, oraz koordynacji ręka-oko. Podstawą zabawki jest prostokąt, w którym zostało wyciętych 20 otworów w kształcie figur geometrycznych, zestaw zawiera drewniane klocki, które dziecko umieszcza w odpowiegnim otworze i w odpowiednim kolorze. Figury na sorterze można układać według wielkości, koloru albo według własnego pomysłu. Zabawka daje mnóstwo możliwości zapewniając długą i edukacyjną zabawę.


Klocki z sorterem to zabawka, która wpływa na rozwój zdolności manualnych dziecka, naukę grupowania przedmiotów oraz uczy poznawania kształtów i rozpoznawania kolorów. Dzięki tej zabawce dziecko pobudza procesy samodzielnego myślenia i wyobraźnię przestrzenną a także rozwija umiejętność klasyfikacji.
Odpowiednia wielkość i łagodne kształty sprawiają, że zabawka jest idealna nawet dla najmłodszych pociech. Zabawka została bardzo ładnie i starannie wykonana, dopracowana w najmniejszym szczególe.


Całość wykonana została z drewna lakierowanego i pomalowana nietoksycznymi farbami w żywe barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dostarczą mnóstwo radości z zabawy.
Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 24M+.
Ilość elementów: 21
Producent: VIGA.

Baw się z dzieckiem. Naucz je kreatywności i logiki w najprzyjemniejszy sposób, dzięki naszym zabawkom.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANA UKŁADANKA MANUALNA KSZTAŁTY I KOLORY

DREWNIANA UKŁADANKA MANUALNA KSZTAŁTY I KOLORY

Sorter z figurami.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: