Nowy SORTER VIGA Zobacz większe

DREWNIANY SORTER KSZTAŁTÓW

Nowy

Drewniana układanka edukacyjna dla dzieci.

Więcej szczegółów

68,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 18M+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Rozwój koordynacji motorycznej, sprawności manualnej i koncentracji. Pobudzanie zmysłów dotyku, wzroku i słuchu oraz dziecięcej wyobraźni przestrzennej.

Więcej informacji

Drewniany Sorter Kształtów to drewniany kwadrat z 12 otworami o różnorodnych kształtach. Zabawa dziecka polega na włożeniu odpowiedniego klocka, do wyciętego w sorterze otworu, o właściwym kształcie. 
Sorter Kształtów rozwija umiejętności motoryczne dziecka oraz wspomaga rozwój ruchowy poprzez ćwiczenie zręczności i koordynacji. Dodatkowe zalety tej edukacyjnej zabawki to:
• doskonalenie sprawności manualnych dziecka, co korzystnie wpływa na nabywanie umiejętności życiowych tj. prawidłowe trzymanie sztućców, ubieranie się, wiązanie butów,
• rozwijanie myślenia przyczynowo-skutkowego, maluch podczas zabawy próbuje dopasować odpowiedni klocek do otworu w sorterze,
• metodą prób i błędów dziecko doskonali logiczne myślenie. 

Nasz Sorter Kształtów to kolorowa i bezpieczna zabawka dla maluszków. Wszystkie elementy mają odpowiednią wielkość i łagodne kształty dzięki czemu jest idealna nawet dla najmłodszych pociech. Układanka jest bardzo starannie wykonana, widać dbałość o każdy szczegół, wszystkie klocki są kolorowe i bezpieczne.
Podaruj swojemu dziecku sprawdzoną układankę! Rozwijaj pociechę dzięki mądrym zabawkom.
Kolorowe, kartonowe pudełko, drewniana edukacyjna zabawka w środku - to pomysł na wspaniały prezent.

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 18M+.
Ilość elementów: 12.
Wymiary sortera: 14,5 x 14.5 x 14.5 cm.
Producent: VIGA.
VIGA jest firmą, która od ponad 20 lat działa na rynku międzynarodowym ,sukcesywnie rozszerzając swój zasięg i grono odbiorców. Naturalność, bezpieczeństwo, edukacyjność i pełnia zabawy – to dzisiejsze hasła przyświecające projektantom VIGA przy tworzeniu każdej z nowych zabawek. Sprzedawane produkty odpowiadają na poznawcze, estetyczne i emocjonalne potrzeby dzieci. Stymulują wyobraźnię, ćwiczą zdolności manualne, a przede wszystkim dostarczają dzieciom ogromnej radości.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą zabawek edukacyjnych i kreatywnych oraz puzzlami i kostkami manualnymi dla dzieci w każdym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANY SORTER KSZTAŁTÓW

DREWNIANY SORTER KSZTAŁTÓW

Drewniana układanka edukacyjna dla dzieci.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: