KOSTKA KSZTAŁTÓW DREWNIANY SORTER

Nowy

Drewniana układanka edukacyjna dla dzieci.

Więcej szczegółów

61,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 12M+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Rozwój koordynacji motorycznej, koncentracji, sprawności manualnej. Pobudzanie zmysłów dotyku, wzroku i słuchu oraz dziecięcej wyobraźni przestrzennej.

Więcej informacji

Kostka Kształtów to drewniany sorter z 6 otworami o różnorodnych kształtach. Zabawa dziecka polega na włożeniu odpowiedniego klocka, do wyciętego w sorterze otworu, o właściwym kształcie. Układanka jest bardzo starannie wykonana, widać dbałość o każdy szczegół, wszystkie klocki są kolorowe i bezpieczne. W klockach znajdują się zamknięte kuleczki, które dodatkowo pobudzają słuch dziecka i uatrakcyjniają zabawę.


Kostka kształtów rozwija umiejętności motoryczne dziecka oraz wspomaga rozwój ruchowy poprzez ćwiczenie zręczności i koordynacji. Dodatkowe zalety tej edukacyjnej zabawki to:
• doskonalenie sprawności manualnych dziecka, co korzystnie wpływa na nabywanie umiejętności życiowych tj. prawidłowe trzymanie sztućców, ubieranie się, wiązanie butów,
• rozwijanie myślenia przyczynowo-skutkowego, maluch podczas zabawy próbuje dopasować odpowiedni klocek do otworu w sorterze,
• metodą prób i błędów dziecko doskonali logiczne myślenie.

Kostka kształtów to zabawka w kolorach tęczy. Wszystkie elementy mają odpowiednią wielkość i łagodne kształty dzięki czemu jest idealna nawet dla najmłodszych pociech. Dźwięki wydawane przez kuleczki są bardzo przyjemne dla małych uszu i otoczenia.
Podaruj swojemu dziecku tęczową układankę! Rozwijaj pociechę dzięki mądrym zabawkom.

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 12M+.
Ilość elementów: 7.
Wymiary sortera: 17 x 14.9 x 12.2 cm.
Producent: HAPE
Kolorowe, kartonowe pudełko, drewniana edukacyjna zabawka w środku - to pomysł na wspaniały prezent.


Zapraszamy do zapoznania się z nasza pozostałą ofertą zabawek edukacyjnych i kreatywnych oraz puzzlami i kostkami manualnymi dla dzieci w kazdym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

KOSTKA KSZTAŁTÓW DREWNIANY SORTER

KOSTKA KSZTAŁTÓW DREWNIANY SORTER

Drewniana układanka edukacyjna dla dzieci.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: