SORTER KSZTAŁTÓW ARKA NOEGO

Nowy

Drewniany sorter kształtów.

Więcej szczegółów

134,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 3Y+
Rozwój umiejętności Rozwój koordynacji motorycznej, koncentracji, sprawności manualnej, rozwój zmysłu dotyku i wzroku, rozwija dziecięcą wyobraźnię przestrzenną.

Więcej informacji

Oto przed Państwem oryginalny sorter kształtów dla Maluszków - Arka Noego, zabawka edukacyjna i bardzo kolorowa. Dziecko przez odpowiednie otwory umieszcza w statku zwierzątka oraz Noego wraz z żoną. Miejsca na statku wystarczy dla wszystkich, można wkładać, przekładać i układać drewniane elementy. Sorter jest bardzo starannie wykonany, z dbałością o każdy szczegół.

Sorter Arka Noego rozwija umiejętności motoryczne dziecka oraz wspomaga rozwój ruchowy poprzez poprawę zręczności ruchowej i koordynacji. Dodatkowe zalety tej edukacyjnej zabawki to:
- doskonalenie sprawności manualnych dziecka, co korzystnie wpływa na nabywanie umiejętności życiowych tj. prawidłowe trzymanie sztućców, ubieranie się, wiązanie butów,
- rozwijanie myślenia przyczynowo-skutkowego, maluch podczas zabawy próbuje dopasować odpowiedni klocek do otworu w sorterze,
- metodą prób i błędów dziecko doskonali logiczne myślenie,
- dziecko podczas zabawy rozwija wyobraźnię, opowiada różne, ciekawe historie, poszerza słownictwo. 

Nasz sorter to zabawka edukacyjna, drewniana i bardzo kolorowa. Całość wykonana została z drewna lakierowanego i pomalowana nietoksycznymi farbami w żywe barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy. Sorter zapakowany w kolorowe, kartonowe pudełko.

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+.
Wymiary produktu: dł: 34 cm x wys: 25,5 cm x szer: 16 5 cm.
Producent: VIGA
VIGA - Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i jakość naszego towaru, dlatego dbamy o to aby farby, którymi malujemy nasze zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa ( EN71 i ASTM).
Arka Noego to pomysł na nietuzinkowy prezent dla dziecka.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą zabawek edukacyjnych i kreatywnych dla dzieci w każdym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

SORTER KSZTAŁTÓW ARKA NOEGO

SORTER KSZTAŁTÓW ARKA NOEGO

Drewniany sorter kształtów.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: