PIRAMIDA EDUKACYJNA WIEŻA

Nowy

Układanka ze zwierzątkami.

Więcej szczegółów

41,80 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Wzmocniony karton
Grupa wiekowa 18M+
Rozwój umiejętności Rozwój dziecięcej wyobraźni przestrzennej, stymulacja wzroku i dotyku, rozpoznawanie kolorów i kształtów, koordynacja ręka-oko.

Więcej informacji

Piramida edukacyjna składa się z 10 kolorowych klocków różnego rozmiaru, wykonanych z najwyższej jakości kartonu. Każda kostka ma inny kolor. Jest to zabawka doskonała już dla najmłodszych pociech, którym zarówno budowanie wieży, jak i jej przewracanie sprawi dużo radości! Ściany każdej kostki są ozdobione obrazkiem innego zwierzątka, nazwą tego zwierzątka w języku angielskim, cyfrą oraz znaczkami w ilości odpowiadającej cyfrze. Dziecko podczas zabawy naszą edukacyjną piramidką zaznajamia się z wyglądem cyfr, poznaje zwierzęta oraz dodatkowo można wprowadzać angielskie słówka, które z pewnością urozmaicą zabawę.

Zabawka wspiera rozwój umiejętności manualnych oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej. Kostki można układać jedną na drugą lub budować z nich różne konstrukcje. Po skończonej zabawie kostki można zebrać, wkładając jedną do drugiej. Każda kostka nie ma 1 ściany, dzięki czemu możliwe jest wkładanie jednej kostki do środka drugiej. Kostki mogą również służyć jako pudełka na skarby.

Kolorowe kostki aż chce się bawić!

Zestaw przeznaczony dla dzieci w wieku powyżej 18M+.

Producent: CLASSIC WORLD
Wymiary: największa kostka 15,5 x 15,5cm, najmniejsza kostka 6,5 x 6,5cm.

Wysokość wieży po ustawieniu wszystkich kostek (kubeczków): 111cm

Piramida edukacyjna za zwierzątkami - staranne wykonanie, bezpieczne i łagodne kształty - to pomysł na udany prezent dla każdego dziecka.

Szukasz jeszcze więcej kreatywnych przedmiotów do zabawy. Sprawdź naszą pozostałą ofertę.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

PIRAMIDA EDUKACYJNA WIEŻA

PIRAMIDA EDUKACYJNA WIEŻA

Układanka ze zwierzątkami.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: