EDUKACYJNY DREWNIANY ZEGAR TABLICA

Nowy

Nauka godzin dla maluchów.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

173,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 3Y+
Rozwój umiejętności Koordynacja motoryczna, koncentracja, sprawność manualna, rozwój zmysłu dotyku, wzroku i słuchu, nauka godzin.

Więcej informacji

Edukacyjny drewniany zegar Sowa francuskiej marki Janod to idealna pomoc do nauki godzin i zrozumienia jak działa zegar. Sowa jest dwustronna, z jednej strony dziecko uczy się dopasowywania godzin do właściwego miejsca na zegarze, z drugiej może malować wskazówki kredą i podawać godziny. Dodatkowo, zamknięte lub otwarte oczy sowy pokazują dziecku czy jest dzień czy noc. Zegar można powiesić na ścianie lub postawić na półce. Zabawka wykonana została z najwyższej jakości materiałów i pomalowana farbami na bazie wody, dzięki czemu jest bezpieczna dla dziecka. Ruchome drewniane elementy i kolorowe części zachęcają dzieci do zabawy.

Zabawa zegarem to dla dzieci znakomity sposób nauki godzin, doskonały trening pamięci oraz logicznego myślenia. Podczas zabawy dziecko dodatkowo:
• rozwija umiejętność chwytania palcami i precyzję ruchów,
• ćwiczy naukę przez naśladowanie oraz określa miejsce położenia przedmiotu,
• uczy się koncentracji i spostrzegawczości.

Zabawki edukacyjne Janod wyróżniają innowacyjne rozwiązania oraz wysoka jakość materiałów i wykonania. Podczas beztroskiej i radosnej zabawy, rozwijają zmysł wzroku, słuchu, dotyku i równowagi. Wspomagają rozwój dziecka poprzez mnogość funkcji, kontakt z estetycznymi materiałami wysokiej jakości takimi jak drewno czy karton.

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+.
Producent: JANOD, design: Francja.
Materiał wykonania: drewno.
Ilość elementów: 15.
Wymiary produktu: 32 x 6,50 x 39 cm.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, zabawki wspierają ćwiczenie adekwatnych umiejętności, takich jak motoryka dłoni, zręczność, zdolności manualne, kojarzenie kształtów i kolorów czy nauka chodzenia. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY.


Podaruj swojemu dziecku edukacyjną układankę. Rozwijaj pociechę dzięki mądrym zabawkom.
Kolorowe, kartonowe pudełko, drewniana edukacyjna zabawka w środku - to pomysł na wspaniały prezent.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

EDUKACYJNY DREWNIANY ZEGAR TABLICA

EDUKACYJNY DREWNIANY ZEGAR TABLICA

Nauka godzin dla maluchów.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: