ARKA NOEGO DREWNIANY SORTER NA KÓŁKACH

Nowy

Drewniany sorter kształtów.

Więcej szczegółów

99,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 12M+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Zabawka rozwija koordynację motoryczną, koncentrację, sprawność manualną, zmysły dotyku i wzroku, oraz dziecięcą wyobraźnię przestrzenną.

Więcej informacji

Arka Noego to wykonany z drewna sorter dla najmłodszych. Zabawka edukacyjna i bardzo kolorowa. Dziecko przez odpowiednie otwory umieszcza w statku zwierzątka oraz Noego wraz z małżonką. Miejsca na statku wystarczy dla wszystkich, można wkładać, przekładać i układać drewniane zwierzęta. Sorter jest bardzo starannie wykonany, z dbałością o każdy szczegół. Wszystkie elementy tej zabawki są drewniane i odpowiedniej wielkości, więc są bezpieczne nawet dla najmniejszych dzieci. Pomalowane farbami na bazie wody nie wywołują podrażnień ani alergii. Arka Noego to sorter kształtów i kolorów oraz zabawka do ciągnięcia, posiada kółka oraz sznureczek.


Sorter Arka Noego rozwija umiejętności motoryczne dziecka oraz wspomaga rozwój ruchowy poprzez poprawę zręczności ruchowej i koordynacji. Dodatkowe zalety tej edukacyjnej zabawki to:
- doskonalenie sprawności manualnych dziecka, co korzystnie wpływa na nabywanie umiejętności życiowych tj. prawidłowe trzymanie sztućców, ubieranie się, wiązanie butów,
- rozwijanie myślenia przyczynowo-skutkowego, maluch podczas zabawy próbuje dopasować odpowiedni klocek do otworu w sorterze,
- metodą prób i błędów dziecko doskonali logiczne myślenie,
- dziecko podczas zabawy rozwija wyobraźnię, opowiada różne, ciekawe historie, poszerza słownictwo. 


Arka Noego to zabawka edukacyjna, drewniana i bardzo kolorowa. Dzięki połączeniu funkcji sortera i zabawki do ciągnięcia jest bardzo interesującą propozycją do zabawy dla dziecka a staranne wykonanie gwarantuje bezpieczeństwo. Sorter zapakowany w kolorowe, kartonowe pudełko.

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 12M+.
Wymiary produktu: długość 26,1cm, szerokość 18,2cm, wysokość 21,2cm.
Ilość elementów: 17.
Producent: Hape.
Arka Noego to pomysł na nietuzinkowy prezent dla dziecka.


Jeszcze więcej edukacyjnych i kreatywnych zabawek znajdziecie Państwo w naszej pozostałej ofercie. Serdecznie zapraszamy.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

ARKA NOEGO DREWNIANY SORTER NA KÓŁKACH

ARKA NOEGO DREWNIANY SORTER NA KÓŁKACH

Drewniany sorter kształtów.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: