SORTER KOLORÓW Z KOŁOWROTKIEM

Nowy

Logiczna tablica do sortowania kolorów. 

Więcej szczegółów

58,20 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa Dla starszych (3 - 5)
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Koordynacja wzrokowo-ruchowa, układanie, przekładanie, rozwój wyobraźni technicznej, koncentracji i cierpliwości.

Więcej informacji

Tablica do Sortowania Kolorów to edukacyjna zabawka. To w pełni drewniana układanka z wyciętymi prowadnicami, na których zostało umieszczonych 16 kolorowych kulek w czterech kolorach: żółtym, czerwonym, zielonym i niebieskim. Do zestawu dołączono 16 zagadek, czyli 16 wzorów na tablicach, które dziecko ma za zadanie ułożyć, czyli odwzorować wzór, odpowiednio przesuwając kolorowe, drewniane kulki po prowadnicach.
Ale uwaga...
Nasz Sorter na środku tablicy ma kołowrotek, który utrudnia zadanie!!! Jeśli koło jest obracane to kulki są przesuwane w przeciwnym kierunku. To jest wyzwanie!!!


Tablica do Sortowania Kolorów to zabawka, która w przyjemny sposób uczy dziecka rozróżniania kolorów, liczenia ale przede wszystkim logicznego myślenia i kreatywności. 
Układanka  kształtuje i doskonali sprawność i koordynację ruchową oraz korzystnie wpływa na rozwój emocjonalny maluchówZagadki dołączone do gry mają różne stopnie trudności, dzięki czemu dziecko może rozpocząć od łatwiejszych zadań i stopniowo przechodzić do trudniejszych. Aż w końcu można organizować wyścigi np. z rodzicami w układaniu zagadek na czas!


Nasza Tablica do Sortowania Kolorów to p
omysł na wspólną zabawę i zdrowe emocje. To pomysł na wyjątkowy prezent dla każdego dziecka, który oprócz samej zabawy, zadba o Jego prawidłowy rozwój.


Zabawka wyprodukowana została przez firmę GOKI. 
Goki to nieustanna dbałość o jakość wyprodukowanych przedmiotów. Wysokie walory edukacyjne, pedagogiczne i użytkowe powodują, że zabawki firmy Goki cieszą się dużą popularnością w przedszkolach, szkołach, poradniach i przychodniach rehabilitacyjnych. 


Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 4Y+.
Wymiary zabawki: 22,5 x 22,5 x 7,7 cm.
Gra zapakowana w ładne, ozdobne, kartonowe pudełko.


Zapraszamy do zapoznania się z innymi edukacyjnymi zabawkami, nie tylko dla najmłodszych pociech.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

SORTER KOLORÓW Z KOŁOWROTKIEM

SORTER KOLORÓW Z KOŁOWROTKIEM

Logiczna tablica do sortowania kolorów. 

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: