DREWNIANY ZEGAR SORTER KSZTAŁTÓW

Nowy

Drewniana układanka edukacyjna dla dzieci.

Więcej szczegółów

48,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 3Y+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Rozwój koordynacji motorycznej, koncentracji, sprawności manualnej. Pobudzanie zmysłów oraz dziecięcej wyobraźni przestrzennej.

Więcej informacji

Drewniany zegar wraz z sorterem kształtów to edukacyjna i kolorowa zabawka, która ucieszy każde dziecko. Zabawka doskonale ćwiczy spostrzegawczość i pamięć, uczy liczb, godzin oraz kolorów. Zadaniem dziecka jest ułożenie 12 klocków o różnych kolorach i różnych kształtach w specjalnie do tego celu wycięte otwory. Dzięki temu, że każdy klocek pasuje w swoje miejsce, dziecko uczy się również położenia cyfr na tarczy zegara. Dodatkowo różne kolory klocków pomagają zorientować się dziecku, że klocki się różnią. Tarcza zegara ma ruchome wskazówki, a dla ułatwienia nauki zaznaczono również minuty tj. 5, 10, 15 itp. co bardzo się przyda do nauki godzin.  Drewniany zegar z sorterem kształtów to zabawka edukacyjna i rozwojowa, która pozwoli na wiele lat mądrej zabawy. 
 
Zestaw wykonany został z drewna. Ciekawe kształty i ładne kolory zadowolą każdego użytkownika i dostarczą mnóstwo radości z zabawy. Wszystkie elementy mają odpowiednią wielkość i łagodne kształty, dzięki czemu zabawka jest idealna nawet dla młodszych pociech. 


Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+.

Wymiary: średnica 22cm.
Producent: CLASSIC WORLD
Kolorowe, kartonowe pudełko, drewniana edukacyjna zabawka w środku - to pomysł na wspaniały prezent.


Zapraszamy do zapoznania się z nasza pozostałą ofertą zabawek edukacyjnych i kreatywnych oraz puzzlami i kostkami manualnymi dla dzieci w każdym wieku.

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANY ZEGAR SORTER KSZTAŁTÓW

DREWNIANY ZEGAR SORTER KSZTAŁTÓW

Drewniana układanka edukacyjna dla dzieci.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: