kulki zestaw Zobacz większe

DREWNIANE KLOCKI KULKI UKŁADANKA MOZAIKA

Nowy

Kreatywna ukladanka manualna dla dzieci.

Więcej szczegółów

94,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 3Y+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej i zdolności manualnych, trenowanie układania, przekładania i dopasowywania elementów, rozwój wyobraźni przestrzennej.

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu edukacyjną układankę dla dzieci, do tworzenia mozaiki z drewnianych kulek. Układanka została pomyślana w taki sposób, aby dostarczyć dzieciom wiele godzin kreatywnej zabawy. Głównym elementem układanki są kolorowe drewniane kulki, które dziecko może układać na wiele sposobów, na dołączonej podstawie.

W skład zestawu wchodzą:
- kulki drewniane w dziewięciu kolorach (żółtym, pomarańczowym, czerwonym, jasnoróżowym, ciemnoróżowym, fioletowym, jasnoniebieskim, ciemnoniebieskim i zielonym). Z każdego koloru po 8 kulek.

- podstawa z tworzywa, do układania z otworami tak, aby wygodnie mocować kulki. Do tego drewniany element do zablokowania podstawy w pudełku, aby była pełna stabilizacja.
- 5 dwustronnych plansz z przykładowymi wzorami do układania,
- drewniane zamykane pudełko, w którym każdy kolor kulek ma oddzielną przegródkę.


Wystarczy położyć planszę z wybranym wzorem, na to podstawę z otworami i blokadę i można zaczynać zabawę. Układanka daje szansę, również dla tych bardziej zaawansowanych, tworzenia własnych wzorów i wzorów 3D. Na jednej warstwie kulek można układać kolejne.

Zabawka zapakowana w drewniane, zamykane pudełko z przegródkami na poszczególne elementy, co dodatkowo uczy utrzymania porządku.
Zabawka zalecana dla dzieci w wieku: 3Y+.
Wymiary pudełka: 30 x 30 x 4cm.
Producent: CLASSIC WORLD.

Zapraszamy do zapoznania się również z naszymi pozostałymi propozycjami edukacyjnych zabawek dla dzieci w różnym wieku, kreatywnymi grami, kostkami i wyszywankami.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANE KLOCKI KULKI UKŁADANKA MOZAIKA

DREWNIANE KLOCKI KULKI UKŁADANKA MOZAIKA

Kreatywna ukladanka manualna dla dzieci.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: