MAGNETYCZNA KSIĄŻKA PUZZLE TWARZE BUZIE

Nowy

Książka magnetyczna, puzzle dla dzieci.

Więcej szczegółów

65,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 3Y+
Tworzywo wykonania Twardy karton, magnes
Rozwój umiejętności Rozwój wyobraźni, ćwiczenie cierpliwości, koncentracji i precyzji ruchów, poprawa koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Więcej informacji

Magnetyczna układanka Buźka od firmy GOKI to edukacyjna i zwariowana propozycja. Zabawa polega na układaniu magnesów na dołączonych planszach z buziami do wyboru. Dzieci mogą tworzyć dowolny wizerunek poprzez dobieranie oczu, ust, włosów, nakryć głowy czy akcesoriów - zabawa jest przednia i zapewnia dużo śmiechu! Magnesy dziecko może dowolnie łączyć, możliwości jest bardzo dużo. Nasza magnetyczna książeczka jest bardzo starannie wykonana, ma ładne kolory, pobudza zmysły artystyczne oraz ćwiczy logiczne myślenie. Zabawa nią przyczynia się do rozwoju wyobraźni i kreatywności u dzieci oraz poszerzania słownictwa. Układanie magnesów na tablicy rozwija dziecięcą koordynację motoryczną oraz zdolności manualne.


Na zestaw składa się:

  • tekturowe opakowanie w formie księgi zamykanej na gumkę, w środku na stronie znajduje się magnetyczna plansza z konturami buzi chłopca
  • 66 magnetycznych elementów np.: włosy, okulary, oczy, nosy, itp.
  • 9 kart z przykładowymi buźkami do ułożenia
Magnetyczna Książka to rozwojowa zabawka dla każdego dziecka.
Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+.
Wymiary tablicy: 26,5 x 20 x 5 cm.
Producent: GOKI.

Jeszcze więcej magnetycznych układanek, edukacyjnych zabawek i gier dla dzieci w każdym wieku znajdziecie Państwo w naszej pozostałej ofercie. NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

MAGNETYCZNA KSIĄŻKA PUZZLE TWARZE BUZIE

MAGNETYCZNA KSIĄŻKA PUZZLE TWARZE BUZIE

Książka magnetyczna, puzzle dla dzieci.

Napisz opinię

Produkty powiązane

22 Inne produkty w tej samej kategorii: