MAGNETYCZNA UKŁADANKA ŚWIAT MODY

Nowy

Magnetyczna książka o modzie dla dzieci.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

93,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Twardy karton, magnesy.
Grupa wiekowa 3Y+
Rozwój umiejętności Rozwój wyobraźni, ćwiczenie cierpliwości, koncentracji i precyzji ruchów, poprawa koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Więcej informacji

Układanka magnetyczna od marki SEVI Świat Mody to edukacyjna książeczka z magnesami. Zabawa polega na układaniu magnesów na dołączonych planszach. Dzieci mają za zadanie dopasowanie elementów stroju, ubrania, przebrania do osoby - zabawy i śmiechu przy tej książeczce jest mnóstwo, zadania mozna traktować poważnie lub na wesoło. To połączenie zabawy z nauką, to rozwój zmysłu projekowania i aranżacji. Nasza magnetyczna książeczka jest bardzo starannie wykonana, ma ładne kolory, pobudza zmysły artystyczne oraz ćwiczy logiczne myślenie. Zabawa nią przyczynia się do rozwoju wyobraźni i kreatywności u dzieci oraz poszerzania słownictwa. Układanie magnesów na tablicy rozwija dziecięcą koordynację motoryczną oraz zdolności manualne.

Zestaw zawiera 51 magnesów oraz 3 różne magnetyczne plansze, tła. Wszystko to razem umieszczone jest w pięknej książeczce, wykonanej ze sztywnego kartonu. Magnetyczna układanka jest to rozwojowa zabawka dla każdego dziecka.
Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+.
Wymiary tablicy: 26 x 19 x 4 cm.
Producent: SEVI.
Sevi jest najstarszym producentem drewnianych zabawek w Europie, firma powstała w 1831r. Od momentu powstania cały czas podąża za innowacją i postępem w świecie dzieci. Sevi każdego roku wprowadza do swojej oferty nowe produkty, nowatorskie koncepcje i style, aby nieustannie bawić, rozwijać, zachwycać i zaskakiwać. Zabawki Sevi są wykonane ręcznie i ręcznie malowane co dodaje im wartości. Wśród bogatego asortymentu znajdują się ponadczasowe zabawki do pchania i ciągnięcia, instrumenty muzyczne, magnetyczne książki - układanki, zestawy konstrukcyjne i zabawki edukacyjne.


Jeszcze więcej magnetycznych układanek, edukacyjnych zabawek i gier dla dzieci w każdym wieku znajdziecie Państwo w naszej pozostałej ofercie.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

MAGNETYCZNA UKŁADANKA ŚWIAT MODY

MAGNETYCZNA UKŁADANKA ŚWIAT MODY

Magnetyczna książka o modzie dla dzieci.

Napisz opinię

Produkty powiązane

22 Inne produkty w tej samej kategorii: