Nowy rzutka Zobacz większe

GRA RZUT DO CELU TRAF RZUTKA

Nowy

Gra rodzinna dla wszystkich.

Więcej szczegółów

64,30 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 3Y+
Rozwój umiejętności Gra rozwija zdolności manualne, koncentrację, precyzję i wyobraźnię. Uczy zasad zdrowej rywalizacji.

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu rewelacyjną grę zręcznościową dla Dzieci i całej Rodziny - Rzut pierścieniem.
Rzut pierścieniem to propozycja zabawy dla każdego dziecka. Gra zawiera 2 płyty bazowe, 5 kołków z różnymi uroczymi zwierzętami i 5 pierścieni z koralikami w różnych kolorach. Kolorowe zwierzątka, kolorowe pierścienie....i zabawa nie ma końca. Rzucanie do celu to rozwijająca forma spędzenia czasu a przy okazji świetna zabawa. Nasza gra pomaga w trenowaniu celności, zręczności, precyzji ruchów, rozwija zdolności manualne a przede wszystkim pozwala aktywnie spędzić czas zarówno w domu jak i na dworze. Gra zaprojektowana tak aby skupiała uwagę dzieci i zachęcała do zabawy. Polecamy!

  • Wiek: 3Y+
  • Wymiary produktu: 28,00 x 28,00 x 10,50cm.
  • Gra zapakowana w kolorowe pudełko, idealnie na prezent.
  • Producent: VIGA
VIGA jest firmą, która od ponad 20 lat działa na rynku międzynarodowym sukcesywnie rozszerzając swój zasięg i grono odbiorców. Naturalność, bezpieczeństwo, edukacyjność i pełnia zabawy – to dzisiejsze hasła przyświecające projektantom VIGA przy tworzeniu każdej z nowych zabawek. Sprzedawane produkty odpowiadają na poznawcze, estetyczne i emocjonalne potrzeby dzieci. Stymulują wyobraźnię, ćwiczą zdolności manualne, a przede wszystkim dostarczają dzieciom ogromnej radości.

Jeszcze więcej rodzinnych gier, układanek i edukacyjnych zabawek znajdziecie Państwo w naszej pozostałej ofercie. Serdecznie zapraszamy!
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

GRA RZUT DO CELU TRAF RZUTKA

GRA RZUT DO CELU TRAF RZUTKA

Gra rodzinna dla wszystkich.

Napisz opinię

Produkty powiązane

29 Inne produkty w tej samej kategorii: