DREWNIANY TORT NA RZEPY DO KROJENIA

Nowy

Drewniany tort urodzinowy do nauki krojenia.

Więcej szczegółów

30,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno, rzepy
Grupa wiekowa 2Y+
Rozwój umiejętności Poszerzanie słownictwa, stymulacja wzroku i dotyku, odgrywanie scenek, pokonywanie tremy, rozwój dziecięcej wyobraźni i koordynacji motorycznej,

Więcej informacji

Czas na przyjęcie i tort!
Zestaw "Tort Urodzinowy" od firmy VIGA to idealny prezent dla każdego dziecka, dla przyszłych cukierników oraz małych gospodarzy, którzy uwielbiają przyjęcia. Od dziś dzieci same przygotują słodką niespodziankę dla swoich bliskich, koleżanek czy misiów. Dzięki bezpiecznemu nożykowi, wykonanemu z drewna, dziecko z łatwością samo "pokroi" tort na kawałki i poczęstuje gości. Podczas wspólnej zabawy opiekun będzie mógł nauczyć dziecko jak posługiwać się w przyszłości ostrymi akcesoriami kuchennymi.

Zestaw zawiera 3 kolorowe kawałki ciasta oraz nożyk do krojenia. Tort udekorowany został bitą śmietaną, ozdobiony słodką truskawką lub kawałkiem czekolady. Dodatkową zaletą jest fakt, że produkty połączone są rzepami i po zabawie z powrotem możemy złączyć ją w jedną całość. Nic się nie zgubi!

Ten zestaw to fantastyczna propozycja pozwalająca na zabawę w grupie oraz na odgrywanie ról. Zabawka ta przyczyni się do nauki umiejętności społecznych i nawiązywania relacji z innymi. Tort można wykorzystać do zabawy w przyjęcie urodzinowe, w gotowanie, sklep czy restaurację. Zestaw został bardzo ładnie i estetycznie wykonany, wszystkie detale dopracowane są w szczegółach, co gwarantuje długą zabawę. 

  • Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku: 2Y+.
  • Wymiary : 9,5 x 8 x 7 cm.
  • Producent: VIGA.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą kreatywnych i edukacyjnych zabawek dla dzieci w każdym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANY TORT NA RZEPY DO KROJENIA

DREWNIANY TORT NA RZEPY DO KROJENIA

Drewniany tort urodzinowy do nauki krojenia.

Napisz opinię

Produkty powiązane

29 Inne produkty w tej samej kategorii: