KUCHNIA sevi Zobacz większe

DREWNIANA KUCHNIA Z AKCESORIAMI

Nowy

Pastelowa kuchnia dla dzieci.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

489,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 3Y+
Rozwój umiejętności Zabawy w dom rozwijają dziecięcą wyobraźnię, poszerzają słownictwo, zachęcają do pokonywania tremy i spędzania czasu z innymi dziećmi.

Więcej informacji

Drewniana Kuchnia sprawi mnóstwo radości każdemu dziecku i pozwoli na bezpieczne uczestnictwo w codziennych czynnościach. Dzięki naszej Pastelowej Drewnianej Kuchni wraz z akcesoriami dzieci będą mogły same gotować, piec, smażyć, kroić a potem pozmywać - wszystko to rozwinie pasję do gotowania. Nasza Kuchnia jest nowoczesna, funkcjonalna, ma wiele dodatków, które znajdują się w prawdziwej domowej kuchni, co czyni zabawę jeszcze bardziej realną!  

W komplecie znajdują się akcesoria, które umożliwiają dziecku wcielenie się w rolę małego kucharza. Maluch ma do dyspozycji piekarnik, umywalkę oraz dwa palniki. Na półce można przechowywać pozostałe elementy zestawu takie jak: patelnia, garnek z przykrywką, dwie łopatki, solniczkę oraz pieprzniczkę. N
owoczesny wygląd, pastelowa kolorystyka, trwałość i funkcjonalność czynią tę Kuchnię WYJĄTKOWĄ !!!
Drewniana Kuchnia dla dzieci....od czegoś zaczynali Szefowie Kuchni :)

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+.
Wymiary: 42 x 74 x 25 cm.
Producent: SEVI.

Sevi jest najstarszym producentem drewnianych zabawek w Europie, firma powstała w 1831r. Od momentu powstania cały czas podąża za innowacją i postępem w świecie dzieci. Sevi każdego roku wprowadza do swojej oferty nowe produkty, nowatorskie koncepcje i style, aby nieustannie bawić, rozwijać, zachwycać i zaskakiwać. Zabawki Sevi są wykonane ręcznie i ręcznie malowane co dodaje im wartości. Wśród bogatego asortymentu znajdują się ponadczasowe zabawki do pchania i ciągnięcia, instrumenty muzyczne, magnetyczne książki - układanki, zestawy konstrukcyjne i zabawki edukacyjne.


Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi propozycjami edukacyjnych gier, układanek i zabawek
dla dzieci w różnym wieku!
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci!

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANA KUCHNIA Z AKCESORIAMI

DREWNIANA KUCHNIA Z AKCESORIAMI

Pastelowa kuchnia dla dzieci.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: