owoce do krojenia Zobacz większe

DUŻY ZESTAW DREWNIANE OWOCE DO KROJENIA Z RZEPAMI

Nowy

Bezpieczna nauka krojenia.

Więcej szczegółów

69,20 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno, rzep
Grupa wiekowa 18M+
Rozwój umiejętności Rozwój zdolności manualnych, nauka precyzji ruchów dłoni, synchronizacja.

Więcej informacji

Duży Zestaw do krojenia z Owocami od firmy Viga to idealna zabawka, która pobudzi wyobraźnię dziecka. Od teraz dziecko wraz z rodzicami może zająć się krojeniem i przygotowaniem zdrowej sałatki owocowej, przygotowaniem owoców na ulubiony deser albo pokroić owoce na piknik za miastem. Z naszym zestawem to wszystko się uda. Dzięki bezpiecznemu nożykowi, który jest wykonany z drewna, dziecko z łatwością „pokroi” owoce. Podczas wspólnej zabawy, każdy rodzic będzie mógł nauczyć dziecko jak posługiwać się w akcesoriami kuchennymi. Dodatkową zaletą jest fakt, że wszystkie produkty połączone są rzepami co daje dużo możliwości. Po skończonej zabawie wszystkie elementy można z powrotem połączyć w całość i włożyć do skrzynki.

Zestaw został wykonany z drewna lakierowanego i pomalowany nietoksycznymi farbami w żywe barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dostarczą mnóstwo radości z zabawy.
Zestaw zawiera:
- skrzynkę,
- deskę do krojenia,
- nóż do krojenia,
- owoce.

Do kupienia również u nas inne produkty z serii "zabawa w dom": pizza do krojenia, zestaw śniadaniowy, ekspres do kawy, mikser, zestaw do przygotowywania herbatki, patera z ciastami i wiele, wiele innych - serdecznie zapraszamy.
Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 18M+.
Ilość elementów: 9.
Producent: VIGA.

VIGA jest firmą, która od ponad 20 lat działa na rynku międzynarodowym sukcesywnie rozszerzając swój zasięg i grono odbiorców. Naturalność, bezpieczeństwo, edukacyjność i pełnia zabawy – to dzisiejsze hasła przyświecające projektantom VIGA przy tworzeniu każdej z nowych zabawek. Sprzedawane produkty odpowiadają na poznawcze, estetyczne i emocjonalne potrzeby dzieci. Stymulują wyobraźnię, ćwiczą zdolności manualne, a przede wszystkim dostarczają dzieciom ogromnej radości.


Szukasz jeszcze więcej kreatywnych przedmiotów do zabawy. Sprawdź naszą pozostałą ofertę.

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DUŻY ZESTAW DREWNIANE OWOCE DO KROJENIA Z RZEPAMI

DUŻY ZESTAW DREWNIANE OWOCE DO KROJENIA Z RZEPAMI

Bezpieczna nauka krojenia.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: