pizza Zobacz większe

DREWNIANA PIZZA DO KROJENIA 26el.

Nowy

Stwórz swoją własną PIZZĘ.

Więcej szczegółów

65,30 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 3Y+
Tworzywo wykonania Drewno, rzepy
Rozwój umiejętności Rozwój dziecięcej wyobraźni i koordynacji motorycznej, poszerzanie słownictwa, stymulacja wzroku i dotyku, odgrywanie scenek, pokonywanie tremy.

Więcej informacji

Stwórz swoją własną Pizzę. Masz do dyspozycji ciasto, pieczarki, pomidory i paprykę. Ułóż wszystko na talerz i pokrój swoim znajomym. Smacznego :)
Z tym zestawem każdy posiłek to przyjemność. Kawałki pizzy połączone są rzepem, na każdym kawałku pizzy znajdują się 3 rzepy do przyczepienia dodatków, dzięki czemu dodatki nie spadają z pizzy.

Ten zestaw to fantastyczna zabawka pozwalająca na odgrywanie ról oraz na zabawę w grupie. Ta propozycja przyczyni się do nauki umiejętności społecznych i nawiązywania relacji. Pizzę można wykorzystać do zabawy w dom, w gotowanie, sklep czy restaurację.
Zestaw został bardzo ładnie i estetycznie wykonany, wszystkie  detale dopracowane są w szczegółach, co gwarantuje długą zabawę.

Zestaw zawiera:
- drewniany talerz na pizzę,
- łopatkę do oddzielania kawałków pizzy,
- pizzę, która składa się z 6 kawałków połączonych rzepem,
- 18 dodatków do pizzy z rzepem (6 x pieczarka, 6 x pomidor i 6 x papryka zielona).

Do kupienia również u nas inne produkty z tej serii "zabaw w dom": ekspres do kawy, toster, gofrownica, patera z ciastami i wiele, wiele innych - serdecznie zapraszamy.


Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+.
Wymiary: pizza 20cm, talerz 23cm.
Producent: VIGA.
VIGA jest firmą, która od ponad 20 lat działa na rynku międzynarodowym sukcesywnie rozszerzając swój zasięg i grono odbiorców. Naturalność, bezpieczeństwo, edukacyjność i pełnia zabawy – to dzisiejsze hasła przyświecające projektantom VIGA przy tworzeniu każdej z nowych zabawek. Sprzedawane produkty odpowiadają na poznawcze, estetyczne i emocjonalne potrzeby dzieci. Stymulują wyobraźnię, ćwiczą zdolności manualne, a przede wszystkim dostarczają dzieciom ogromnej radości.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą kreatywnych i edukacyjnych zabawek dla dzieci w każdym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANA PIZZA DO KROJENIA 26el.

DREWNIANA PIZZA DO KROJENIA 26el.

Stwórz swoją własną PIZZĘ.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: