ZABAWA W SKLEP DREWNIANE LODY

Nowy

Zabawa w lodziarnię.

Więcej szczegółów

129,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 3Y+
Rozwój umiejętności Rozwój dziecięcej wyobraźni i koordynacji motorycznej, stymulacja wzroku i dotyku, poszerzanie słownictwa, odgrywanie scenek.

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu zestaw drewnianych lodów dla małych smakoszy, który zachęci każdego malucha do kreatywnej zabawy. Lody na patyku, gałkowe, rożki....duży wybór, różne kolory, różne kształty i zawsze fantastyczna zabawa. Za pomocą specjalnej łyżki dziecko może sprzedawać lody gałkowe swoim towarzyszom zabaw, może lody nakładać na talerzyki lub do rożków. 

Ten zestaw to propozycja zabawki edukacyjnej, stymulującej rozwój manualny i intelektualny dzieci. Pomaga pokonywać tremę, zachęca do wspólnych zabaw, opowiadania historii i poszerzania słownictwa.
Całość wykonana została z najwyższej jakości drewna i pomalowana bezpiecznymi farbami, które zadowolą każdego użytkownika i dostarczą mnóstwo radości z zabawy.

Zestaw przeznaczony dla dzieci w wieku powyżej 3Y+.
Ilość elementów: 20.
Producent: SEVI.

Staranne wykonanie, bezpieczne i łagodne kształty - to pomysł na udany prezent dla każdego dziecka.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą kreatywnych i edukacyjnych zabawek, gier, układanek, puzzli oraz pojazdów dla dzieci w każdym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

ZABAWA W SKLEP DREWNIANE LODY

ZABAWA W SKLEP DREWNIANE LODY

Zabawa w lodziarnię.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: