DREWNIANY TOSTER

Nowy

Drewniany toster do robienia grzanek.

Więcej szczegółów

49,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 3Y+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Uwrażliwienie dzieci na potrzeby innych, odgrywanie scenek, pokonywanie tremy, poszerzanie słownictwa, rozwój zdolności manualnych.

Więcej informacji

Czas na śniadanie!!!
Z pomocą przychodzi nam Drewniany Toster firmy VIGA. Wystarczy przygotować tosty - włóż grzanki do tostera, opuść dźwignię, ustaw moc zarumienienia...odczekaj chwilkę i sprawdź jak wyskakują grzanki z Tostera. SUPER już są !!!! Śniadanko gotowe. Smacznego!


Nasz Toster to fantastyczna zabawka dla dzieci, pozwalająca na zabawę w dom i odgrywanie ról, to również świetna propozycja zabawy dla dzieci w grupie, ucząca umiejętności społecznych i nawiązywania relacji. Zabawka posiada wszystkie potrzebne certyfikaty i pozwolenia. Zestaw 
został bardzo ładnie i estetycznie wykonany, wszystkie detale zostały dopracowane w szczegółach, co gwarantuje długą zabawę. Całość zapakowana w kolorowe pudełko - idealnie na prezent. 


Do kupienia również u nas inne produkty z serii "zabawa w dom": ekspres do kawy, mikser, zestaw do przygotowywania herbatki, patera z ciastami i wiele, wiele innych - serdecznie zapraszamy.
Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3+.
Wymiary 20 x 12,5 x 10,00 cm
Producent: VIGA.

VIGA jest firmą, która od ponad 20 lat działa na rynku międzynarodowym sukcesywnie rozszerzając swój zasięg i grono odbiorców. Naturalność, bezpieczeństwo, edukacyjność i pełnia zabawy – to dzisiejsze hasła przyświecające projektantom VIGA przy tworzeniu każdej z nowych zabawek. Sprzedawane produkty odpowiadają na poznawcze, estetyczne i emocjonalne potrzeby dzieci. Stymulują wyobraźnię, ćwiczą zdolności manualne, a przede wszystkim dostarczają dzieciom ogromnej radości.


Szukasz jeszcze więcej kreatywnych przedmiotów do zabawy. Sprawdź naszą pozostałą ofertę.

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANY TOSTER

DREWNIANY TOSTER

Drewniany toster do robienia grzanek.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: