DREWNIANA KASA FISKALNA

Nowy

Edukacyjna zabawka dla dzieci.

Więcej szczegółów

71,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 3Y+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Rozwój dziecięcej wyobraźni, poprawa koordynacji motorycznej, stymulacja wzroku i dotyku, poszerzanie słownictwa, odgrywanie scenek.

Więcej informacji

Drewniana kasa sklepowa marki VIGA to edukacyjna zabawka dla każdego. Zainspiruje  i wprowadzi dziecko w ekscytującą zabawę jako kasjer lub sprzedawca w supermarkecie, sklepie z zabawkami, stacji benzynowej czy lodziarni. Zestaw zawiera skaner, kartę kredytowa, 40 monet i rolkę taśmy do drukowania paragonów. 
Zestaw daje dziecku okazje do zbierania doświadczeń i obserwacji, to również świetna zabawa w odgrywanie ról i rozwój umiejętności społecznych, dziecko może ćwiczyć np. używanie zwrotów grzecznościowych i zachowanie w miejscach publicznych. 

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+.
Wymiary: 18,00 x 18,00 x 9,50 cm
Producent: VIGA
Kasa wykonana z najwyższej jakości drewna bukowego, pokryta farbami przyjaznymi dziecku.
Priorytetem firmy VIGA jest bezpieczeństwo i bardzo wysoka jakość produkowanych zabawek, dlatego dbają o to aby do produkcji używać trwałych i bezpiecznych materiałów oraz aby farby, którymi malują swoje zabawki spełniały normy bezpieczeństwa ( EN71 i ASTM).


Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą kreatywnych i edukacyjnych zabawek, gier, układanek, puzzli oraz pojazdów, dla dzieci w każdym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANA KASA FISKALNA

DREWNIANA KASA FISKALNA

Edukacyjna zabawka dla dzieci.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: